5 imprez jakie polecamy w nadchodzący weekend (8-10.11) | Electronic Beats Poland
Feed/Music

5 imprez jakie polecamy w nadchodzący weekend (8-10.11)

Listopad przywitał nas serią grubych wydarzeń i ważnych nazwisk ze świata elektroniki, które odwiedziły nasz kraj. Na nasze szczęście ta seria się nie kończy, a promotorzy i właściciele klubów prześcigają się w bookingach. Nadchodzący weekend, też spokojnie można nazwać świętem miłośników tańca i dobrych brzmień, zwłaszcza, że dwa ważne kluby na mapie Polski obchodzą swoje urodziny. Sprawdźcie co was czeka!

WARSZAWA /8-10.11/ SMOLNA

3 lata działalności Smolnej podsumują 3 wydarzenia, podczas których wystąpi aż 33 artystów, na czele z takimi headlinerami, jak BicepMall Grab i Oliver Koletzki. O wydarzeniu więcej przeczytacie TU!

Pełny line-up  3. urodzin klubu Smolna:

8.11.2019: Bicep dj set + Private Press dj set, Sincz, Pysh, LuLu Malina

9.11.2019: Oliver Koletzki + Leon b2b Glasse, Simon Mattson, Truant, Siasia, Eltron, Fresh, Malvee, Nowosad, Foxall, Maryo, Raidho

10.11.2019: Mall Grab, Skin On Skin, Nite Fleit + Phil Jensky, Angelo Mike, Deas, Kovvalsky b2b Pitti Schmitti, Cocolino, Meicon b2b Weikum, GiGi

KRAKÓW /8-10.11/ PROZAK 2.0

w swoje 7 urodziny PROZAK 2.0 zaprezentujemy Wam 3 dni podróży po najlepszej elektronice. Pierwszego dnia wystąpią artyści związani z klubem BC GANG$TEPPAZ, Bubblegun aka Third Eye, Dimension, DJ Sky, VIT., zebra,Zesty Zest. Tego dnia OPEN BAR* DLA KAŻDEGO! ?

Sobota upłynie pod hasłem “ALL FRIENDS”, kiedy to stery 2.0 przejmą: trio International Girls DJ’s na górze oraz NOVIKA + Mr. Lex razem z Vacos, odpowiedzialnym za sopocki Sfinks700.

W niedzielę urodzinowa petarda i prawdziwy “mistrz ceremonii” Damian Lazarus, który przeniesie Was do magicznych chwil kultowego Sun/Day Festiwalu Audioriver.

SOPOT /8-10.11/ SFINKS 700

Ten weekend również i w kultowym Sfinksie 700 zapowiadają się imprezy najwyższych lotów.

W piatek LONDON ELEKTRICITY zaprezentuje 5-godzinny set, jedyny taki występ w Polsce podczas, którego usłyszymy zarówno świeże numery z najnowszego siódmego albumu „Building Better Worlds” jak i przekrój wieloletniej twórczości.

Natomiast sobota to impreza z cyklu Lost Sound, na której wysąpią bardzo cenione w branży elektronicznej duety: SPEKTRE oraz OC & VERDE. Całość dopełnią lokalni DJe. Polecamy nasz WYWIAD ZE SPEKTRE przygotowany specjalnie przed ich występem.

POZNAŃ /9-10.11/ TAMA

W ten weekend i Poznań ma do zaoferowania coś specjalnego, odwiedzą go dwie niemieckie legendy.

Jedną z nich jest Sven Marquardt, który w sobotę wraz z Prurientem zaprezentuje instalację audiowizualną “East”, o której więcej przeczyacie w naszym tekście. O oprawę muzyczną zadbają: Prurient, OTHK, Marina, TRACKs.

Drugim bohaterem wieczoru 10.11. będzie Olivier Koletzki, który po świetnie przyjętym występie na Audioriver, wraca na klubowe występy do Polski!

WARSZAWA /9.11/ Praga Centrum (+ Stalownia)

Deborah De Luca wystąpi w Warszawie już w sobotę 9 listopada, rozpoczynając cykl imprez pod nazwą T2. Włoska DJka i producentka, o szczegółach imprezy niedawno pisaliśmy.

 

Szczegóły na stronach wydarzeń.

Tekst: Redakcja