Bicep, Mall Grab i Oliver Koletzki na 3. urodzinach klubu Smolna | Electronic Beats Poland
Feed/Music

Bicep, Mall Grab i Oliver Koletzki na 3. urodzinach klubu Smolna

Pierwsza połowa listopada to dla stolicy i miłośników muzyki elektronicznej potrójny rave maraton. Do ogłoszonych już imprez Undercity Festival (2 listopada) i T2 – Deborah de Luca (9 listopada), dołączają urodziny jednego z najważniejszych punktów na klubowej mapie Polski – klubu Smolna. 

3 lata działalności Smolnej podsumują 3 wydarzenia, podczas których wystąpi aż 33 artystów, na czele z takimi headlinerami, jak Bicep, Mall Grab i Oliver Koletzki. Urodziny klubu odbędą się między 8 a 10 listopada.

Świętowanie urodzin rozpocznie się od imprezy z udziałem Bicep, londyńskiego duetu tworzonego przez pochodzących z Belfastu producentów Matta McBriara i Andy’iego Fergusona. To autorzy świetnego albumu o tytule po prostu „Bicep”, z którego pochodzą takie hity jak “Glue”, “Rain” czy “Opal”.

Kolejnym z zaproszonych gości jest Oliver Koletzki, który po świetnym występie na Audioriver zaskarbił sobie sympatię wielu fanów w Polsce. To pochodzący z Braunschweig DJ i producent. W 2005 roku artysta został okrzyknięty jako Best Newcomer w głosowaniu czytelników renomowanego magazynu Groove. Jest właściciel cenionej wytwórni Stil Vor Talent i twórcą m.in. utworu “Hypnotized”.

Na zakończenie weekendu, na Smolnej wystąpi Mall Grab – doskonały producent i DJ z Australii, tej nocy wspierany na scenie przez zaprzyjaźnionych artystów, czyli Skin On Skin i Nite Fleit.

Po 36 miesiącach działalności, można śmiało stwierdzić, że Smolna to czołowy klub w Polsce oraz miejsce rozpoznawalne poza granicami naszego kraju, co potwierdza wyróżnienie przez redakcję brytyjskiego Mixmaga. To, co go wyróżnia od początku jego działalności, to program muzyczny. Trudno zliczyć elitę światowego grania, która odwiedziła klub, ale wśród nich na pewno można wymienić świetne występy Laurenta Garniera, Fatboy Slima, Charlotte de Witte, Amelie Lens i Borisa Brejchy.

Pełny line-up  3. urodzin klubu Smolna:

8.11.2019: Bicep dj set + Private Press dj set, Sincz, Pysh, LuLu Malina

9.11.2019: Oliver Koletzki + Leon b2b Glasse, Simon Mattson, Truant, Siasia, Eltron, Fresh, Malvee, Nowosad, Foxall, Maryo, Raidho

10.11.2019: Mall Grab, Skin On Skin, Nite Fleit + Phil Jensky, Angelo Mike, Deas, Kovvalsky b2b Pitti Schmitti, Cocolino, Meicon b2b Weikum, GiGi

Więcej informacji na www.smolna38.com.