Electronic Beats Poland

Wielki powrót! T-Mobile Electronic Beats Stage na Tauron Nowa Muzyka Katowice

Nie mogliśmy się doczekać z publikacją tego newsa! T-Mobile Electronic Beats zaprezentuje podczas tegorocznego festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice własną scenę, na której usłyszycie plejadę znakomitych artystek i artystów.

T-Mobile Electronic Beats  łączy siły z czołowym festiwalem w Polsce. W trakcie festiwalowego weekendu w katowickiej Strefie Kultury stanie T-Mobile Electronic Beats Stage, na której usłyszycie gwiazdy światowej muzyki elektronicznej.

To właśnie ta scena będzie grać najdłużej podczas Tauron Nowa Muzyka Katowice.

Scena TEB z pewnością zadowoli gusta wielu z was i zaskoczy swoją różnorodnością.

Pieczołowicie pracowaliśmy nad line up’em, abyście doświadczyli muzyki tanecznej najwyższej jakości.

Z jednej strony mamy tu klubowych tuzów – prawdziwych klasyków sceny jak DVS1  (artysta o ogromnym szacunku na scenie – znany zarówno z doskonałej muzyki jaki wyrazistych poglądów na temat kultury klubowej) oraz wyczekiwanych w Polsce Pachanga Boys czy Red Axes.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Z drugiej strony prezentujemy techno w tak lubianym – szybszym tempie, które reprezentuje czarodziej płyt winylowych Hektor Oaks.
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Z winylowym setem wystąpi również nasza znakomita reprezentantka klasycznej, rasowej odmiany techno spod szyldu Detroit i  berlińskiego Tresora – Milena Głowacka.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

Electronic Beats od zawsze wspiera obecność kobiet na scenie i tym razem oprócz Mileny posłuchacie też Jin Synth, utalentowanej Eleny Colombi czy genialnej Dashy Rush, która  sama pisze o swej muzyce tak:

W mym dziwnym i pokręconym świecie,  maszyny są bohaterami neoromantyzmu, splecionego z ludzkimi marzeniami.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

 

Naczelnym motywem  naszej sceny będzie muzyka taneczna najwyższej jakości oraz  łączenie pokoleń klubowiczów tak, aby każdy z nich mógł wybrać coś dla siebie spośród   ciekawych i wszechstronnych artystów, którzy zagrają na naszej scenie w piątek i sobotę: zarówno sety DJ-skie jak i live-acty.

Oto pełny program T-Mobile Electronic Beats Stage podczas Tauron Nowa Muzyka Katowice 2024.

 

Wielu DJ-ów twierdzi, że są mistrzami swobodnego eklektyzmu, ale tak naprawdę niewielu przekracza granice lub schodzi z konwencjonalnych dróg.

Z tego schematu wyłamuje się Elena Colombi, która stawia na energię oraz emocje nad formą i funkcją.Wielkim przeżyciem będą też bez wątpienia dwa live-acty: Luigi Tozzi & Feral oraz Dorisburg.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Program sceny zamykają Pachanga Boys, czyli supergrupa, którą w 2009 roku powołali Aksel Schaufler (Superpitcher) oraz Mauricio Rebolledo (Rebolledo).

Ich podejście najlepiej tłumaczy nazwa wspólnego labelu: Hippie Dance. Od ponad dekady Pachanga Boys są synonimem epickich, ponadczasowych setów DJ-skich i produkcji. W czerwcu pojawią się na T-Mobile Electronic Beats Stage na Tauron Nowa Muzyka Katowice!

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

Od ponad 25 lat, każdego dnia, T-Mobile cyfryzuje Polskę i ponad 12,5 mln klientów. Muzyczne działania T-Mobile skupiają się wokół projektu Telekom Electronic Beats, międzynarodowej platformy, która działa na styku muzyki, dziennikarstwa, mody, społeczeństwa, stylu życia i nowych technologii.

T-Mobile Electronic Beats to barometr brzmienia przyszłości i kultury nowej generacji. Pod jego szyldem odbywają się cykliczne wydarzenia. Polska odsłona projektu wystartowała w 2011 roku i mocno zaznaczyła obecność na najważniejszych festiwalach.
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Tym samym tegoroczny program festiwalu rośnie już do 40 projektów artystycznych, a wciąż nie jest to jeszcze koniec ogłoszeń.

Spodziewajcie się również kolejnych niespodzianek od T-Mobile Electronic Beats!
Ogłoszeni już artyści Tauron Nowa Muzyka Katowice 2024 20-23.06.2024
 • Artificialice ● Bendik Giske ● Bicep present Chroma AV set ●
 • Chase & Status dj set ● Clark ● Daria ze Śląska ● Dasha Rush ● DJ Krush ●
 • Elena Colombi ● Dorisburg ● DVS1 ● Evian Christ ● Franca ● Hector Oaks ●
 • IAMDDB ● Immortal Onion x Michał Jan ● Milena Głowacka ● Jin Synth ●
 • Kelly Moran ● Klawo ● KOKOKO! ● Kruder & Dorfmeister AV live ● Kury ●
 • Leftfield ● Luigi Tozzi & Feral live ● Marcin Masecki “Boleros y más” ●
 • Martin Kohlstedt ● Mimi Love ● Nabihah Iqbal ● Nene Heroine ● Nihiloxica ●
 • Nosowska ● Pachanga Boys ● Rat Kru ● Red Axes ● Robag Wruhme ●
 • Robert Henke presents CBM 8032 AV ● Roisin Murphy ●
 • Tuğçe Şenoğul feat. Wojciech Kucharczyk ● USO 9001 ●
 • i wielu innych…

Już niebawem kolejni artyści dołączą do programu 19. edycji Tauron Nowa Muzyka Katowice. Między 20 a 24 czerwca 2024 roku Strefa Kultury w Katowicach ponownie będzie pulsować muzyką i przyciągnie tysiące gości. Niepowtarzalne emocje, zapadające w pamięć koncerty, wyjątkowi artyści i unikatowa lokalizacja – oto najkrótszy przepis na festiwal Tauron Nowa Muzyka Katowice. Warto odwiedzić go ponownie.

Published April 11, 2024. Words by Artur Wojtczak.