Electronic Beats Poland

The Summer to remember – nowa, letnia akcja od T-Mobile i Electronic Beats

Nic tak nie pozostaje w pamięci na lata, jak wspaniałe przeżycia związane z muzyką i festiwalami. Dlatego Grupa Deutsche Telekom zaprasza w ramach nowej, letniej kampanii „The Summer to Remember” wiele niezapomnianych wydarzeń muzycznych w całej Europie! Jednym z nich, organizowanych w Polsce, będzie festiwal Tauron Nowa Muzyka Katowice, który odbędzie się w dniach 20-23 czerwca. W ramach tego festiwalu stanie scena T-Mobile Electronic Beats Stage, na której usłyszymy gwiazdy światowych klubów!

Marka T-Mobile i platforma Electronic Beats zachęcają młodych ludzi w całej Europie do udziału w licznych wydarzeniach muzycznych i tworzenia własnych, cennych wspomnień, które pozostaną z nimi na długo.

Naszą misją jest łączenie użytkowników z całym ich światem, dlatego w ramach kampanii „The Summer to Remember” organizowanych jest mnóstwo eventów muzycznych, dzięki którym można #BARDZIEJ doświadczać różnorodnych gatunków muzycznych. Oprócz udziału w kameralnych pop-up eventach w ramach Electronic Beats, fani muzyki i festiwali mają również możliwość wygrania biletów na wyjątkowe wydarzenia takie jak: Melt, Rolling Loud Europe czy Lollapalooza.  Polskę reprezentuje festiwal Tauron Nowa Muzyka Katowice.

“Poprzez kampanię „The Summer to Remember” chcemy łączyć młodych ludzi ze światem kulturalnych doświadczeńwyjaśnia Ulrich Klenke, Chief Brand Officer w Deutsche Telekom. – Celem tej kampanii jest pomoc naszym cyfrowym „superużytkownikom” w tworzeniu niesamowitych wspomnień tego lata, które zapamiętają na całe życie.”

Lato warte zapamiętania – start kampanii „The Summer to Remember”

Electronic Beats rozpoczęło nową, letnią kampanię „The Summer to Remember”, skierowaną do pokolenia Z wyjątkową imprezą-niespodzianką. We wtorek 4.06 w Spati, czyli tzw. nocnym, w tętniącej życiem berlińskiej dzielnicy Friedrichshain-Kreuzberg, niespodziewaną imprezę rozkręcił zespół Sugababes wraz z DJ HEARTSTRING. Podczas gorącego setu zaprezentowali ekskluzywny remiks kultowego utworu Sugababes „Push The Button”.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

Baw się #BARDZIEJ na Tauron Nowa Muzyka Katowice!

W ramach kampanii „The Summer to Remember” w Polsce na wszystkich fanów muzyki klubowej i tanecznej elektroniki czeka wyjątkowe wydarzenie, czyli Tauron Nowa Muzyka Katowice (20-23.06.2024), w ramach którego wspólnie z festiwalem przygotowaliśmy scenę – T-Mobile Electronic Beats Stage.

Wielogodzinny taneczny maraton przy muzyce najlepszych światowych DJów i DJek co roku przyciąga tłumy festiwalowiczów spragnionych muzyki na najwyższym poziomie – tak będzie i tym razem. Na scenie Electronic Beats zobaczymy plejadę artystów z całego świata, w tym bardzo mocną kobiecą stronę ciekawej elektroniki.

Podczas festiwalu stanie też strefa Electronic Beats, na której znajdziecie masę atrakcji, fajny merch, ale też miejsce, żeby się “doładować”.

Oto pełny program T-Mobile Electronic Beats Stage podczas Tauron Nowa Muzyka Katowice 2024.

Piątek 21 czerwca Sobota 22 czerwca
21:00-23:00 Jin Synth 21:00-00:00 Milena Głowacka
23:00-00:30 Dorisburg live 00:00-01:00 Elena Colombi
00:30-02:00 Luigi Tozzi & Feral live 01:00-03:00 Dasha Rush
02:00-04:00 DVS1 03:00-05-00 Pachanga Boys
04:00-06:00 Héctor Oaks 05:00-07:00 Red Axes

Szczegóły o festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice można przeczytać na tej stronie.

Published June 05, 2024. Words by Redakcja.