Electronic Beats Poland
Music

5 miksów na powrót do szkoły

Początek roku szkolnego postanowiliśmy uczcić – a właściwie osłodzić wam – pięcioma miksami polskich DJ-ów, jakie dla was ponownie wyselekcjonowaliśmy. I znowu jest różnorodnie: od mocnego techno po polskie kompozycje downtempowe i słoneczny, głęboki house.

MKO / 999

Najnowszy, weekendowy rave pod flagą stołecznego 999 odbywał się przez 50 godzin na warszawskiej plaży. Imprezę promował m.in. znakomity miks DJ-a MKO aka Maćka Łukasiewicza. MKO to znany w Polsce DJ, promotor i digger hołdujący kulturze winylowej, współzałożyciel projektu dype.  Maciek grywa od około 10 lat i zaliczył kluby od 1500m2 po Sfinks700 i Luzztro. Posłuchajcie rozgrzewki, jaką zaserwował przed Maratonem Miłości!

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

 

LUKAS SAWICKI / Off The Record

Lukas Sawicki to DJ i wielbiciel winyli znany wcześniej jako Optik. Pod tym pseudonimem występował będąc finalistą Burn Residency czy konkursu związanego z festiwalem Wooded. Łukasz od pewnego czasu mieszka w Finlandii i aktywnie włącza się w tamtejszą scenę muzyczną. Jako Huone streamingował winylowe sesje ze swojego mieszkania, a w poniższym miksie jest gościem IDA Radio i audycji Off The Record. W tej audycji zagrane zostały wyłącznie polskie tracki: od Obywatela GC, Ptaki po Franka Kimono, Eltrona i Marka Bilińskiego. Bardzo, bardzo wytrawne muzyczne danie!

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

 

NuCASA / Splot Słoneczny

NuCasa aka Michał Kusideł może zaliczyć minione lato do bardzo udanych. Wraz z Nowosadem pracował nad dalszym rozwojem niedzielnego  cyklu Splot Słoneczny oraz udało mu się wydać swoje tracki w dwóch renomowanych labelach: Simma Black i Fuse!  A niebawem kontynuacja innego cyklu imprez, któremu kuratoruje: Pryzmat. Tymczasem dla was: mieniący się słońcem mix wprost ze Splotu!

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

 

PIUR / Dźwiękochłonni

Dwóch Piotrów tworzących PIUR to wulkany twórczej energii. Reprezentują Luzztro Records, grywają w klubach całej Polski, ich melodic techno wybrzmiewało z dachu warszawskiego wieżowca podczas TEB Digital Club Night. Zanim szerzej powrócimy do epickiej imprezy w Plenerze jako The Blue Oyster Night, posłuchajcie seta dla Dźwiękochłonnych.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

 

SO:MIYA / The Blue Oyster

Miejscówka The Blue Oyster zainicjowana przez klub Luzztro to swoisty „czarny koń” pandemii w świecie klubowym. Dzięki bezpiecznym warunkom występów przez lokal przewinęło się latem mnóstwo DJ-ów streamujących swoje sety. Były wśród nich tak uznane postaci jak np. VTSS, ale pojawiło się też sporo młodych talentów, które właśnie tu pokazały swoje skillsy. Jedną z „nowych twarz” jest niewątpliwie So:Miya, która urzekła nas swoją różnorodną selekcją. Ciekawostką jest fakt, że ta artystka to nie tylko didżejka, ale też kompozytorka i wokalistka – jej utwór usłyszycie niebawem na płycie Grzecha Piotrowskiego. Zapraszamy również do jej audycji Dynamo w Radio kapitał.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

selekcja: Artur Wojtczak

Loading...