Electronic Beats Poland
Music

The Blue Oyster ekstrawagancko w Plenerze

Pamiętacie czasy, gdy impreza house / techno nie była tylko zwykłym party z ustalonym muzycznym  line up’em ale swego rodzaju przygodą, niespodzianką wizualną, doznaniem energetycznym? Kto z was załapał się na słynne house-parties w Pałacyku Szustra z imprezowiczami poprzebieranymi w wymyślne stroje? Tęsknicie za muzyką połączoną z ekstrawaganckim performance’em? Zanotujcie w kalendarzach: 7 sierpnia, The Blue Oyster przejmuje PLENER.

The Blue Oyster Night #1, która odbędzie się już 7 sierpnia w warszawskiej letniej miejscówce PLENER (nad Wisłą) to będzie unikalne, postpandemiczne wydarzenie. Obecne czasy wymusiły  znalezienie nowej formuły wydarzeń tanecznych – stąd jedyne w swoim rodzaju połączenie imprezy muzycznej i quasi spektaklu teatralnego, gdzie na pierwszy plan wysunie się nieoczywista mieszanka muzyki disco, house, techno, a także artystyczne występy austriackich tancerzy, którzy tej nocy zainspirowani słynną Akademią Policyjną wyjaśnią wszystkim wszem i wobec, co oznacza hasło F*** THE POLICE!

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Dodatkowo: to wydarzenie transmitowane je szeroko do sieci, ukazując ogrom scenicznej produkcji, zmyślne, kinky kostiumy  gości oraz piękne światło. Początek wydarzenia: 19:00, zaś początek transmisji punktualnie od 22:00.

Wśród zaproszonych DJ-ów będzie Tomasz Guiddo – niestrudzony DJ i producent, który pierwsze kroki stawiał m.in. w kultowej Piekarni.Dziś mieszka i występuje głównie w Chinach,  gra deep-house, boogie, disco, Chicago-house oraz techno, od lat przybliżając taneczną kulturę Azjatom. O tej aktywności Tomasza i jego sklepie Vinylhouse pisał m.in. Mixmag Asia oraz portal Only Techno.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Artysta od lat jest bardzo aktywny wydawniczo: nagrywał dla takich labeli jak Luv Shack, Beats In Space czy Compost Disco.

Na imprezie zagrają też czarodzieje disco-house’owego groove’u HOLIDAY 80.

Na imprezach grają zarówno edity polskich utworów, jak i kawałki italo disco, acid house, synth wave czy house z lat 90. oraz Detroit techno.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Dla przypomnienia znakomity “podniebny” set Grzegorza i Norberta z imprezy TEB z cyklu Digital Club Night. A my czekamy na was już niebawem w  Plenerze!

 

 

 

Loading...