The Blue Oyster ekstrawagancko w Plenerze | Electronic Beats Poland
Feed/Music

The Blue Oyster ekstrawagancko w Plenerze

Pamiętacie czasy, gdy impreza house / techno nie była tylko zwykłym party z ustalonym muzycznym  line up’em ale swego rodzaju przygodą, niespodzianką wizualną, doznaniem energetycznym? Kto z was załapał się na słynne house-parties w Pałacyku Szustra z imprezowiczami poprzebieranymi w wymyślne stroje? Tęsknicie za muzyką połączoną z ekstrawaganckim performance’em? Zanotujcie w kalendarzach: 7 sierpnia, The Blue Oyster przejmuje PLENER.

The Blue Oyster Night #1, która odbędzie się już 7 sierpnia w warszawskiej letniej miejscówce PLENER (nad Wisłą) to będzie unikalne, postpandemiczne wydarzenie. Obecne czasy wymusiły  znalezienie nowej formuły wydarzeń tanecznych – stąd jedyne w swoim rodzaju połączenie imprezy muzycznej i quasi spektaklu teatralnego, gdzie na pierwszy plan wysunie się nieoczywista mieszanka muzyki disco, house, techno, a także artystyczne występy austriackich tancerzy, którzy tej nocy zainspirowani słynną Akademią Policyjną wyjaśnią wszystkim wszem i wobec, co oznacza hasło F*** THE POLICE!

Dodatkowo: to wydarzenie transmitowane je szeroko do sieci, ukazując ogrom scenicznej produkcji, zmyślne, kinky kostiumy  gości oraz piękne światło. Początek wydarzenia: 19:00, zaś początek transmisji punktualnie od 22:00.

Wśród zaproszonych DJ-ów będzie Tomasz Guiddo – niestrudzony DJ i producent, który pierwsze kroki stawiał m.in. w kultowej Piekarni.Dziś mieszka i występuje głównie w Chinach,  gra deep-house, boogie, disco, Chicago-house oraz techno, od lat przybliżając taneczną kulturę Azjatom. O tej aktywności Tomasza i jego sklepie Vinylhouse pisał m.in. Mixmag Asia oraz portal Only Techno.

Artysta od lat jest bardzo aktywny wydawniczo: nagrywał dla takich labeli jak Luv Shack, Beats In Space czy Compost Disco.

Na imprezie zagrają też czarodzieje disco-house’owego groove’u HOLIDAY 80.

Na imprezach grają zarówno edity polskich utworów, jak i kawałki italo disco, acid house, synth wave czy house z lat 90. oraz Detroit techno.

Dla przypomnienia znakomity “podniebny” set Grzegorza i Norberta z imprezy TEB z cyklu Digital Club Night. A my czekamy na was już niebawem w  Plenerze!