Electronic Beats Poland
Music

PLENER - wakacyjna miejscówka w Warszawie!

Dobrze wiemy, jak bardzo jesteście wygłodniali solidnej elektroniki i chociażby namiastki rave’owania sprzed czasów epidemii. W tym roku nasze plany wakacyjne również nabierają innych kształtów. W sukurs waszym pragnieniom  przychodzi nowa miejscówka, jaka rozpoczyna start w ten weekend w Warszawie – Plener!

Już 3 lipca odbędzie się wielkie otwarcie nowego miejsca dla miłośników wakacyjnej zabawy pod gołym niebem. PLENER, bo tak nazywa się ta wyjątkowa przestrzeń, będzie stałym punktem wydarzeń muzyki elektronicznej i wielu innych atrakcji przez najbliższe wakacje.

W pierwszy weekend lipca, przez 3 kolejne noce, entuzjaści festiwalowej atmosfery będą mogli ponownie poczuć ją dzięki występom Michała Jabłońskiego, LuLu Malina czy też aethy aka jot.

Na łonie natury, tuż  przy Moście Poniatowskiego na Wale Miedzeszyńskim mieści się PLENER, który jest inicjatywą współtwórców entuzjastycznie przyjmowanego warszawskiego cyklu imprez Fort Open Air. Jak podkreślają pomysłodawcy, projekt adaptacji terenu leżącego tuż przy Piwnej Przystani stanowi antidotum dla każdego spragnionego wakacyjnych emocji:

“PLENER to wspólna przestrzeń pasjonatów muzyki elektronicznej, a w trakcie weekendów uczestnicy będą eksplorować wiele nurtów muzyki elektronicznej – począwszy od downtempo przez house, techno, dynamicznego psytrance, a skończywszy na subtelnej muzyce ambientowej i otwierającej nowe rejony muzyce eksperymentalnej.”

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content


Pierwszego dnia otwarcia, w piątek 3 lipca, zagra  LuLu Malina, którą zna każdy miłośnik największych festiwali. Jej pasja muzyczna, w połączeniu z nietuzinkową selekcją i czystą radością płynącą z przebywania na scenie, nadaje wyjątkowości każdemu jej występowi. Grała w największych klubach i na najważniejszych festiwalach w Polsce, w tym m.in. na Audioriver Festival, Instytut Festival, Wisłoujście czy Open’er.

To nie koniec emocji, które czekać będą  podczas weekendu otwarcia PLENERU. Drugiego dnia odbędzie się kolejny już w tym roku Fort BEfore. Tego dnia, 4 lipca, fani mocniejszych brzmień będą zachwyceni – o ich doznania zadba Michał Jabłoński, który wystąpi w LIVE hybrid secie.  Ostatnim razem w stolicy mogliście usłyszeć go w plenerze w ramach autorskiego cyklu Niedorzeczne Techno i Fort Open Air w 2018 r. Współtwórca labelu Lost in Ether stawia w swoich produkcjach na najczystsze techno i fenomenalne tempo, które porwie każdego. Ponadto o wyjątkowy klimat zadba aetha aka jot. Jej sety przechodzące płynnie z techno do psytrance stanowią znak rozpoznawczy dla entuzjastów cyklu Fort Open Air.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Ostatniego dnia otwarcia, w niedzielę 5 lipca, ponownie spotkamy się z Michałem Jabłońskim. I będzie to kolejna wyjątkowa chwila podczas tego weekendu w PLENERZE, ponieważ Artysta wystąpi premierowo ze swoim debiutanckim albumem “Dark Matter”. Twórczością ambientową powraca on do swoich muzycznych korzeni, zamiłowania do krajobrazu i projektowania dźwięku.

Emocji dla fanów wszelkiego rodzaju muzyki elektronicznej na pewno nie zabraknie. PLENER, który mieści się na Wale Miedzeszyńskim 407 gwarantuje, że poza muzyką będą czekać na nas liczne strefy i atrakcje – od targów street food, po strefę relaksu i warsztaty. Dużo wskazuje na to, że tego lata wspólnie cieszyć się będziemy muzyką i innymi atrakcjami w PLENERZE.

Facebook

By loading the post, you agree to Facebook’s privacy policy.
Learn more

Load post

Loading...