Electronic Beats Poland

Techno Parada Wolności znowu na ulicach Łodzi na koniec sierpnia

Łódzka Parada Wolności powróciła trzy lata temu i wygląda na to, że powróciła na dobre! Już 31-go sierpnia kolejna edycja tej udanej imprezy zamykającej imprezowe lato w Polsce.

Parada to nie tylko festiwal, ale prawdziwe święto kultury rave w Polsce, które znowu wraca do miasta. W tym roku Parada Wolności będzie miała jeszcze większy rozmach. To wydarzenie z unikalną tradycją jest manifestacją wolności, równości i nieskrępowanej radości, które stanowią esencję kultury klubowej.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

Parada Wolności to kultowy festiwal muzyki elektronicznej, który łączy pokolenia i celebruje wartości wolności, równości i miłości. Inspirowana berlińską Love Parade, łódzka Parada Wolności stała się jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce, przyciągającym tysiące miłośników muzyki techno, house i trance z całego kraju i Europy.

Pierwsza edycja odbyła się w 1996 roku, a po długiej przerwie w 2022 roku festiwal powrócił, by na nowo zagościć w sercach fanów muzyki elektronicznej.

Parada Wolności to wydarzenie nierozerwalnie związane z Łodzią. Kiedyś miasto było prawdziwym centrum muzyki techno, tętniącym życiem i dźwiękami.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Tegoroczna edycja Parady Wolności przynosi ze sobą jeszcze więcej atrakcji. Wydarzenie odbędzie się w centrum Łodzi.

Na ulicy Piotrkowskiej pojawią się kolorowe, muzyczne platformy reprezentujące topowe kluby, inicjatywy związane z muzyką elektroniczną, a także festiwale z całej Polski. Całość odbędzie się pod hasłem „Connect With Music”.

Dodatkowo, po raz pierwszy na Placu Wolności stanie scena, która będzie sercem festiwalu oraz całodzienną muzyczną atrakcją dla festiwalowiczów. Już w czerwcu 2024 dowiemy się, czyja inicjatywa jako pierwsza zagospodaruje muzyczne platformy podczas wydarzenia.

31 sierpnia 2024 roku Łódź znów stanie się stolicą muzyki elektronicznej. Przyjdźcie i dołączcie do tysięcy fanów, którzy razem będą celebrować wolność, muzykę i równość. Wstęp na wydarzenie jest darmowy, a wyjątkowa atmosfera i utalentowani artyści zabiorą Was w prawdziwy świat kultury rave!

Published June 13, 2024. Words by Redakcja, photos by arch. parady Wolności.