Electronic Beats Poland
Music

Rave'y na wolnym powietrzu wracają!

Fort Before

To było do przewidzenia! Ogromna tęsknota za tańczeniem, muzyką płynącą prosto z głośnika i tłumem przyjaciół spowoduje, że podczas kolejnego kolejnego odmrażania gospodarki promotorzy znaleźli dla siebie miejsce w tym chaosie.

Jak do tej pory, kultura klubowa i osoby z nią związane jest przez rządzących ignorowana. Jest za to przyzwolenie na organizację wesel, w telewizji publicznej transmitowany jest koncert disco polo z teatru (Mrożek by tego nie wymyślił!). Tymczasem przepis o możliwości organizacji małych imprez na wolnym powietrzu pozwala wreszcie powrócić do tanecznej rutyny w trochę innym niż dotychczas stylu, z zachowaniem środków ostrożności.

Już 6-go czerwca pierwszych 150 osób, które nabędą bilety, będą miały możliwość rave’owania w ramach FORT BEFORE. Impreza odbędzie się w cyklu dziennym, od godziny 13ej. Tak, w ten sam sposób odbywają się festiwale w Niderlandach. Wśród DJ-ów usłyszycie m.in. maryo, Pawła Żurawskiego, B.TI, SANTI i Axis Operandi.

Organizatorzy tak opisują regulamin imprezy:

“Mając na względzie zdrowie i życie WSZYSTKICH oraz poszanowanie dla prawa, spotkamy się w zgodzie z przepisami prawa powszechnie obowiązującego. W dniu 6 czerwca 2020 r. możliwa będzie organizacja koncertów plenerowych dla max 150 osób. W przypadku osiągnięcia dopuszczalnego limitu, obowiązywać będzie zasada “1 za 1″. W trakcie wydarzenia do Waszej dyspozycji oddane zostaną odpowiednie środki bezpieczeństwa jak np. żele antybakteryjne, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w sterylnych warunkach. Plenerowa część miejsca zapewnia powierzchnię, umożliwiającą swobodne przemieszczanie się, z zachowaniem zasad dystansu społecznego. Każdy uczestnik zobowiązany będzie do zapoznania się z regulaminem wydarzenia. Bądźmy odpowiedzialni cały czas – nie poddawajmy się, walka trwa. Wraz z kolejnym zniesieniem obostrzeń, również my będziemy reagować, z zachowaniem społecznej odpowiedzialności.”

Jesteśmy ciekawi, jak to party będące forpocztą regularnego rave’u z cyklu Fort Open Air zatrzęsie Warszawą i jaką energię wprowadzi na wyposzczoną, wygłodniałą basu scenę.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

Link do imprezy.

A tuż przed tańczeniem na Wale Miedzeszyńskim, możecie też wpaść na otwarcie sezonu w klubie ISKRA.

Już 5-go czerwca będą na was czekać leżaki, zielona trawa, drinki i najlepsze brzmienia elektroniczne. To chyba dobry pomysł na start następnego weekendu?

 

Autor: Artur Wojtczak

 

Loading...