Electronic Beats Poland

5 MIKSÓW POLSKICH DJ-ÓW, JAKIE POZWOLĄ DOTRWAĆ DO WEEKENDU VOL. 2

Tak, doskonale wiemy, że najgorsze jest te pierwszych 5 dni po weekendzie! Aby osłodzić wam czekanie na kolejne parkietowe szaleństwa, proponujemy kolejne 5 miksów polskich DJ-ów do domowego odsłuchu.

DEAS, który śmiało wkroczył już dość dawno do czołówki polskich techno-DJ-ów i wciąż bardzo pracowicie tworzy nową muzykę, która niewątpliwie otwiera mu kolejne drzwi na polskim i międzynarodowym rynku. Karol Mozgawa zagra niebawem na kultowym Instytucie – wystąpi tam również jego partner-in-crime – Agim, z którym tworzy duet Blooma oraz oczywiście szefowie labelu Second State – duet Pan-Pot. Wyczekujcie też bardzo dobrej październikowej premiery Deasa w Quartz Rec. Tymczasem czerwcowy set DEASa z berlińskiego Sisyphos!

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud's privacy policy.
Learn more

Load content

JUREK PRZEZDZIECKI to człowiek-orkiestra, autor wielu projektów muzycznych, z którymi jeździł po świecie: od psy-trance po techno i ambient. Zachwyt wzbudza jego kooperacja z Andrzejem Karałowem, wciąż porywają klasyczne wycieczki dźwiękowe w kierunku Detroit w przedsięwzięciu EPI-CENTRUM. I właśnie set z tego muzycznego wcielenia, nagrany na Wisłoujściu, proponujemy wam do posłuchania. Tymczasem Jurka usłyszycie „in da mix” w specjalnej odsłonie: wraz z An On Bast oraz Kubą Sojką we wrocławskim Transformatorze  – 14.09.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud's privacy policy.
Learn more

Load content

TOMASZ GUIDDO zamienił kilka lat temu Warszawę na Berlin, a następnie Chiny, gdzie z powodzeniem edukował azjatycką publiczność kulturą techno. Dziś pisuje o nim Mixmag, jego Vinylhouse odwiedzają zarówno miejscowi, jak i zagraniczni fani analogów. Tomek Świtała produkuje też kolejne single utrzymane w klimatach disco i house – na uwagę zasługuje ostatnia parkietowa bomba „Queen Tea” feat. Niki Darling. A w kolejce do wydania  czeka już singiel z…Ursulą Rucker. Electronic Beats uwielbia muzyczną erudycję – posłuchajcie więc inauguracyjnego miksu dla radia RBL Berlin oraz śledźcie fanpage Tomasza, by złapać go live: w Chinach, berlińskim Panorama Bar czy warszawskiej Wacie Cukrowej.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud's privacy policy.
Learn more

Load content

ELIZA KRAKÓWKA Wszyscy znamy Elizę! Jej liczne projekty muzyczne kształtują warszawską scenę od wielu lat i za te wciąż nowe pomysły ożywiające muzyczną (oraz kulinarną) tkankę miejską ją uwielbiamy. Począwszy od Lezbendu, poprzez Detroit Zdrój w kultowych ‘Piątkach”, aż po inicjatywy takie jak Kobiety-Pistolety. Dziś Eliza robi piękne sesje zdjęciowe, ale też prowadzi (z Agą Kozak) warsztaty uczące ludzi świadomego przeżywania muzyki i związanych z nimi emocji przez ciało. A do tego działa w nowopowstałym Radio Kapitał, gdzie ma swoja audycję. Z przyjemnością rekomendujemy jej  autorskiego seta z audycji #4 – Muzyczne Ciało.

By loading the content from Mixcloud, you agree to Mixcloud's privacy policy.
Learn more

Load content

MIC OSTAP czyliMichał Ostapowicz to przedstawiciel „Starej Szkoły” polskiego house i techno, który wciąż nagrywa znakomite rzeczy i aktywnie udziela się na scenie. Jest skarbnicą wiedzy o muzyce tanecznej, a spotkacie go za deckami m.in. w stołecznym klubie Luzztro. Bezbłędnie łączy style muzyczne: od techno do elektro, od EBM po garage. „Audio Mix 27” zawiera m.in. produkcje Legowelt i Karenn oraz…trance’owy klasyk z Ibizy „Greece 2000” Three Drives On A Vinyl.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud's privacy policy.
Learn more

Load content

Published September 10, 2019. Words by Artur Wojtczak.