LUZZTRO W GLOBALNYM CYKLU DIGITAL CLUB NIGHT
Feed/Music

LUZZTRO W GLOBALNYM CYKLU DIGITAL CLUB NIGHT

Warszawski klub LUZZTRO w globalnym programie Electronic Beats.

Przechodząc obok ulubionych i zamkniętych klubów czujecie mrowienie całego ciała? My również. A ponieważ chcemy móc dokąd wracać, Telekom Electronic Beats włącza się w akcję pomocy klubom. Niedawno oglądaliście nasz pierwszy stream z białostockiego FOMO, a 10-go maja zapraszamy was na transmisję związaną z klubem LUZZTRO.

Luzztro – różnorodne inicjatywy

Tym razem nie znajdziemy się co prawda na osławionej sali czerwonej czy czarnej, ale oczekujcie czegoś jeszcze bardziej spektakularnego. Tak, w ostatnich latach ta najsłynniejsza afterownia w Polsce przyzwyczaiła nas do niespodzianek. Za większość z nich odpowiedzialny jest A&R manager klubu Piotr Kasprowicz, który jednak solidarnie podkreśla tu efekt pracy całego swojego całego zespołu. Za inicjatywą Luzztrzaków mogliśmy oglądać cykl Dobra Nocka, czyli sety wyłącznie polskich DJ-ów z ich autorskim repertuarem nakręcony w warszawskiej Królikarni, a potem wyemitowane w TVP Kultura.

To Luzztro wymyśliło własny undergroundowy festiwal Lazz, wyjazdy na Ibizę w stylu rave & cruise oraz… klubową trasę po Polsce ( „W Odbiciu Luzztra”).

 

 

Z okazji 15-tych urodzin miejscówki wydany został podwójny winyl z produkcjami artystów związanych z Luzztro Records z kapitalną okładką Magdaleny Jerzak przedstawiającą… dywan z sali barowej.

The Home Club

Luzztro powstało 17 lat temu wśród przyjaciół zajawionych kulturą techno: Kugla, Tomasa – potem dołączył do nich Ades. Chcieli stworzyć miejsce typu „friends 4 friends” z domową atmosferą – stąd rozszerzona nazwa Luzztro – The Home Club. Miejsce bardzo szybko zdobyło popularność stając się ulubionym i słynnym na Polskę ( a nawet świat) miejscem na imprezy i aftery.

Dziś borykając się z efektami pandemii i zamknięcia obiektu, uruchomiona jest zbiórka.

My odświeżymy wam pamięć o tej miejscówce zapraszając na: Digital Club Night x Luzztro pres. Rooftop.

Już dziś zapewniamy, że będziecie zaskoczeni lokalizacją streamu, a muzyczne wibracje zapewnią: rezydenci Luzztra PIUR, mistrzowie house’owych editów HOLIDAY 80, członek kolektywu NBSE Adam Obrębski oraz reprezentantka młodego pokolenia LEO S grająca afro-house.