Deborah De Luca rozpoczyna nowy cykl imprez T2 (bilety w sprzedaży) - Electronic Beats Poland
Feed/Music

Deborah De Luca rozpoczyna nowy cykl imprez T2 (bilety w sprzedaży)

Deborah De Luca to włoska DJ-ka i producentka techno. Urodziła się w Neapolu w owianej złą sławą dzielnicy Scampia. Swoją karierę w branży muzycznej rozpoczynała jako kelnerka i tancerka w nocnych klubach, żeby w wolnych chwilach móc zajmować się muzyką. Gdy poznała Giuseppe Cennamo – również włoskiego DJ-a – zaczęła tworzyć pod jego okiem swoje pierwsze utwory, a także dojrzewać muzycznie.

W 2013 roku założyła wytwórnię Sola_mente Records, w której wypuściła takie kawałki jak “Guitar” czy “Sleeping With You”. Kilka lat później wydała uznany przez krytyków debiutancki album “Ten”. Charyzmatyczna i pracowita Deborah podróżuje każdego tygodnia z kontynent na kontynent, grając w międzynarodowych klubach i na największych festiwalach. Jej produkcje, będące połączeniem twardego techno i minimalnych dźwięków, na przestrzeni lat zyskały miano rozpoznawalnej marki o wysokiej jakości.

Deborah De Luca powraca do Polski, aby 9 listopada zagrać w zabytkowej przestrzeni na warszawskim Służewcu. Jej występ rozpoczyna nowy cykl imprez T2.

Wydarzenie odbędzie się na Trybunie nr 2, w zabytkowym budynku Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Trybuna Numer 2 to industrialna, klimatyczna przestrzeń, która po brzegi zostanie wypełniona audiowizualnymi efektami i elektroniką w najlepszym wydaniu.

Właśnie w tej lokalizacji w 2003 roku zagrał Carl Cox z czołówką ówczesnej polskiej elektroniki. Organizatorzy przywracają kultową, imprezową miejscówkę, w której planują cykl imprez, odbywających się regularnie co kilka miesięcy.

Data: 9.11.2019
Start: 18:00
Miejsce: Trybuna 2, Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Bilety: https://followthestep.com/pl/koncert/t2-deborah-de-luca

Organizator: http://www.followthestep.com

Tekst: Redakcja