SEPT headlinerem cyklu INSTYTUT Sound System Testing Vol. 3 | Electronic Beats Poland
Feed/Music

SEPT headlinerem cyklu INSTYTUT Sound System Testing Vol. 3

Wczoraj informowaliśmy o zmianach w systemie organizacji imprez od 17-go lipca, tymczasem już dziś mamy dla was zaproszenie na kolejne party pod specjalnym rygorem higienicznym,z  zachowaniem dystansu społecznego. Otóż już w tę sobotę trzecia edycja specjalnego cyklu INSTYTUTU pt. Instytut Sound System Testing.

Headlinerem tego wyjątkowego  rave’u będzie jeden z naszych faworytów – SEPT.

Artysta jest w trakcie promocji swojej EP-ki “Ultimate Seduction” i z pewnością po okresie imprezowego pauzowania, da z siebie wszystko. Spodziewajcie się mocnych technicznych brzmień, zwłaszcza że oprócz Michela w “secret location”: zagra również część kolektywu DUEL, czyli SIENN,a  także Jacek Zelent.

Marka INSTYTUT obchodzi w tym roku 20-lecie obecności na polskiej scenie – wielka szkoda, że imprezy w Hali Najwyższych Napięć Instytutu Energetyki muszą zostać przeniesione na rok 2021!

Sobotnia impreza jest biletowana, a dla osób biorących udział w akcji #zachowajbilet  i posiadających karnet na Instytut Festival Music & Art 2021jest  specjalna oferta – wejściówki po 25 zł.

Wejście na imprezę wyłącznie poprzez uprzednie wypełnienie formularza w celu zapisania się na wydarzenie. Keep on raving! Stay safe!