Nowa data Instytut Festivalu 2021 | Electronic Beats Poland
Feed/Music

Nowa data Instytut Festivalu 2021

Z przykrością informujemy o odwołaniu –  a właściwie przeniesieniu daty – kolejnego polskiego festiwalu.

Dziś pojawiła się bowiem informacja od promotorów Instytut Festivalu, że ze względu na okoliczności i bezpieczeństwo uczestników, event musi zostać przeniesiony na czerwiec 2021.

W oświadczeniu czytamy:
Z bólem serca informujemy Was, że zaistniała sytuacja zmusza nas do przełożenia daty
Instytut Festival Music & Art na termin 18-19 czerwca 2021. Ze względu na okoliczności związane z rozwojem koronawirusa, a także środki ostrożności wprowadzone przez rząd i opinie ekspertów wierzymy, że jest to najbardziej odpowiedzialna i rozsądna decyzja na ten moment. Zdrowie i bezpieczeństwo uczestników oraz naszych pracowników są dla nas priorytetem. Podjęcie tej decyzji było bardzo trudne i wydawało się najczarniejszym scenariuszem, ale jednocześnie daje nam to motywację do pracy na lepszą i bezpieczniejszą przyszłość dla nas wszystkich.
Wyrazy wsparcia i liczne wiadomości jakie otrzymaliśmy od Was przez ostatnie tygodnie podniosły nas na duchu i dały nadzieję, że nie wszystko stracone. Inspirujący jest fakt, że wsparcie czuliśmy nie tylko w stosunku do nas ale również do całej branży muzycznej. Bez wątpienia zrobimy wszystko co w naszej mocy aby przyszłoroczna edycja Instytut Festival Music & Art była większa i piękniejsza, a na pewno będzie najbardziej wyczekaną. Pokazaliście nam nie raz lojalność i zaufanie jakim nas darzycie, za co serdecznie dziękujemy.

Akcja #zatrzymajbilet

Bilety festiwalowe zachowują swoją ważność na przyszły rok. Instytut zachęca fanów do do tego, abyście zatrzymali swoje karnety i dołączyli się do akcji #zatrzymajbilet. Organizacja festiwalu, zakontraktowanie artystów i współpraca z partnerami z wielu branż generuje nie tylko ogromne koszta, ale również wysiłek, zaangażowanie i pracę ogromnej rzeszy osób. Zachowanie zakupionych biletów  będzie dla nas organizatorów cenne i pozwoli organizować i udoskonalić kolejną edycję festiwalu.
My również zachęcamy do wsparcia promotorów poprzez #savetheticket oraz wszelkie możliwe działania, aby wesprzeć branżę muzyczną w tym specyficznym czasie.