99,9% czyli nowa seria podcastów od klubu 999 | Electronic Beats Poland
Feed/Music

99,9% czyli nowa seria podcastów od klubu 999

999

Tęsknicie za klubowaniem?

Jeszcze przez jakiś czas będziecie musieli tańczyć w domu, do streamowanej muzyki, setów z Soundclouda i YouTube. W sukurs atmosferze na scenie i jej warunkom przychodzi stołeczny klub 999 zaskakując kolejną inicjatywą, składającą się z dwóch składników: są nimi podcasty muzyczne i (zarazem) promocja rodzimych twórców.

Start podcastów 99,9%

Dziewiątki znane były od początku z nieszablonowego traktowania weekendowych nocy (i dni) wprowadzając cykl 48 / 49 / 50 godzin.

Podobnie było z układanymi line up’ami. I dziś  999 poszerza paletę swojej pozaklubowej działalności –  oprócz programu „Przegląd Techniczny” startuje z nowym cyklem muzycznych podcastów 99,9%.

Seria podcastów

Kuratorem serii jest rezydent popularnych dziewiątek RTMTS. Jak sam mówi, chciałby w ramach nowego cyklu promować muzykę, która jest rzadziej obecna na klubowych parkietach ze względu na swoją bardziej eksperymentalną i mniej taneczną formę.

W podcastach 99,9% postara się również przemycić słuchaczom DJ’ów i nurty techno wybiegające poza modę ciężkiego grania +140 bpm.

W najnowszym podcaście usłyszycie Virus, który niebawem odwiedzi 999, aby razem z prekursorami nurtu grey area Presha, Sam KDC i DiNT zaprezentować warszawskim słuchaczom wysoką dawkę autonomicznych dźwięków, zdekonstruowanego drum and bass’u oraz techno.

Nowy mix 99,9% będzie się pojawiał co 3 tygodnie na kanale soundcloud 999 gdzie znajdziecie już wcześniejsze od Aetha, Avtomat oraz Violent.

Autor: Artur Wojtczak

                                                          Zdjęcia: Helena Majewska