Electronic Beats Poland
Music

50 godzinny format imprezy od 999

14. lutego rozpocznie się 3. już edycja 2-dniowej imprezy pod hasłem 50 godzin organizowanej przez warszawski klub 999.

Tu muzyka gra dzień i noc, bez przerwy. Tym razem tańczyć będziemy w postindustrialnej lokalizacji ukrytej pod hasłem secret location, a zagrają m.in. Hector Oaks, Ansome, Tommy Holohan, a to dopiero początek.

48 (tak nazywała się pierwsza edycja), 49 (to z kolei druga), teraz czas na 50 godzin. Impreza rozrasta się nie tylko pod względem liczby godzin, ale też formatu. 999 wychodzi z przestrzeni klubu przy Pl. Dąbrowskiego 8.

Walentynkowa edycja o wdzięcznej nazwie maraton miłości odbędzie się pod szyldem „secret location” – miejsce imprezy nie będzie podane do szerokiej informacji.

Organizatorzy przyzwyczaili nas do iście festiwalowego składu imprezy i w trakcie tej edycji będzie podobnie. Artyści ogłoszeni do tej pory to: Hadone b2b Under Black Helmet, Sunil Sharpe, Tommy Holohan, Ansome live, D.Dan, Hector Oaks, Hyperaktivist, [KRTM] live, Takaaki Itoh oraz Tapefeed.

W dzień za to następuję zmiana klimatu i w sobotę usłyszycie showcase The Very Polish Cut Outs a w niedziele minimalową ekipę SOJUZ.

Line-up imprezy dopełnią rezydenci klubu 999 razem z zaproszonymi przez siebie gośćmi, z którymi zagrają w formule „b2b”.

O lokalizacji dowiecie sie z infolinii (serio)!

LINK DO WYDARZENIA

Loading...