Electronic Beats Poland
Music

Klub 999 z programem wrześniowym i nowym formatem imprezy 48 H

Jesienny warszawski sezon klubowy uważamy za otwarty! W ubiegły weekend powoli wygaszały się imprezy plenerowe i nadwiślańskie miejscówki, a stołeczne kluby odpalały program na nowy sezon.
Tej jesieni nasze oczy będą zwrócone m.in. w kierunku Placu Dąbrowskiego. Pod numerem 8 otworzył się tu niedawno klub 999. Dziewiątki zaliczyły już wiosną kilka ciekawych imprez (np. w ramach festiwalu World Wide Warsaw czy polskiej edycji Boiler Roomu). W tej industrialnej, mocno berlińskiej miejscówce zauważyliśmy duży potencjał, który niewątpliwie zweryfikują najbliższe miesiące.
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Po letnim remoncie klub ogłosił zarys swojego programu akcentując od razu kilka naprawdę mocnych punktów, których nie sposób nie odnotować. Po weekendzie otwarcia, m.in. z Samuelem Kerridge’em (prosto po berlińskm Atonalu).

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

W najbliższy weekend: 13. i 14. września za didżejkę wraca rezydentka tego miejsca czyli Anja Kraft, która zaprosiła po raz pierwszy do Polski argentyński duet YYYY . Na dokładkę nowy rezydent, czyli Violent oraz Northern Rituals.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Sobota dedykowana jest rytmom house i disco, bowiem do Warszawy zawita Soundstream. A z polskiej załogi: SLG i Eltron aka Seltron 400, czyli nowi rezydenci radia Rinse FM.

 

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

Prawdziwą gratką i sensacją nocnego życia stolicy może się okazać jednak następny weekend. Otóż 20.09. startuje wyjątkowa, iście berlińska impreza trwająca od piątku do niedzieli!
„48 godzin w 999″ to zupełnie wyjątkowe rave’owanie bez limitu, z jednym biletem na cały weekend oraz…śniadaniami i obiadami w klubie! To pierwszy (i nie ostatni) raz, kiedy dziewiątki będą otwarte przez 48 godzin. Od piątku do niedzieli do godziny 23:00, bez przerwy, non stop.
Tak o planach klubu, nadchodzących 48 godzinach imprezowania oraz programie publicystyczno-muzycznym mówi Ola Bladosz, założycielka klubu 999:
„Mimo, że jesteśmy bardzo młodą inicjatywą to już teraz wiemy, że 999 to dużo więcej niż klub gdzie można potańczyć i spotkać się z przyjaciółmi. Jeszcze w tym tygodniu swoją premierę będzie miał nasz program „Przegląd Techniczny” do którego zaprosiliśmy Łukasza Naporę. Za dwa tygodnie pierwsza impreza pod hasłem „48 godzin”, czyli melanż, który trwa równo… 48 godzin. Zagrają na nim m.in Lewis Fautzi, NX1, Randomer, Peter Van Hoesen, Neel, Inhalt der Nacht, Echoes Of October, Dtekk, Truant, Spectribe czy Violent, który właśnie dołączył do grona naszych rezydentów. Ponadto nieustannie pracujemy nad poprawieniem niedogodności w klubie po remoncie. Na myślenie wybiega daleko poza robienie regularnych imprez i to chyba czuć też przychodząc na Plac Dąbrowskiego 8. Wpadajcie do nas, by poczuc ten specjalny dziewiątkowy vibe!”
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Wpadajcie do 999, by udowodnić, że Warszawa rave’uje najmocniej!
Tekst: Artur Wojtczak
Loading...