Electronic Beats Poland
Music

RAIDHO i T.ETNO w streamie z WooMoon Ibiza

 

Lubicie downtempowe, etniczne brzmienia? W ten weekend specjalna transmisja na naszym facebookowym kanale, wprost od WooMoon Ibiza!

Tym razem w ramach Full Moon Party wystąpi RAIDHO , czyli Simon Mattson, znany wcześniej jako Simon S. Szymon to bez wątpienia  jeden z filarów warszawskiej sceny, znany z wielu przedsięwzięć i nagrań producenckich. Około dwa lata temu zainspirował się downtempowymi kompozycjami artystów takich jak Satori, Acid Pauli i stworzył Raidho produkując nieco wolniejszą elektronikę z elementami orientalnymi, etnicznymi i progresywnymi.

WooMoon to impreza zrodzona na Ibizie, łącząca imprezy dzienne z nocnymi, wsparta muzyką i sztuką, usytuowana w górach San José w Cova Santa w miejscu znajdującym się wokół starożytnej jaskini. Te imprezy łączą nomadycznych artystów i muzyków, undergroundowe live acty i występy barwne jak nigdzie indziej na Białej Wyspie. W ramach tego projektu pokazany zostanie stream z seta RAIDHO!

Streaming jest częścią akcji o nazwie LOVE YOU organizowanej przez takie brandy jak WooMoon Ibiza, Storyteller Ibiza oraz MoonBow Festival. Polega na zbieraniu pieniędzy dla ludzi pracujących na Ibizie. 

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

Przypomnijmy od razu co oznacza nazwa RAIDHO: jest to jest jedna z dwudziestu czterech run, które tworzą najstarszą formę runicznych alfabetów pochodzących z drugiej połowy II wieku. Symbolizują ważne zmiany i rozwój we wszystkich sferach życia. Raidho to manifestacja rytmu i kosmicznej równowagi, wyznaczanej przez cykliczny ruch wschodów i zachodów słońca oraz zmiany pór roku.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

Projekt Simona rozpoczął się pod koniec 2017 roku i już znalazł się w TOP 40 najlepiej sprzedających się artystów na całym świecie w międzynarodowym sklepie Beatport, w kategorii Electronica / Downtempo. Wydał ponad 14 utworów w Iboga Records, Otake Records, amerykańskich wytwórniach Sol Selectas Records, Pipe & Pochet lub niemieckich: Acker Records, 3000Grad i Bar25 Music. Nazwa tej ostatniej pochodzi od legendarnego berlińskiego klubu Bar25.

Tracki RAIDHO otrzymały ogromne wsparcie z całego świata, w tym takich nazwisk jak Acid Pauli, Audiofly, Sabo, Lee Burridge, Behrouz, Oliver Koletzki, Blond: Ish, Be Svendsen, SIS, Kora (CA), Just Emma, Britta Arnoldi wilu innych. W jego dyskografii można również znaleźć remiksy dla tak dobrych nazwisk jak Gab Rhome, Zuma Dionys, Kermesse czy Rapossa.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Regularne wydawnictwa w znanych zagranicznych wytwórniach sprawiły, że projekt pojawił się w szanowanych miejscachna całym świecie, tj:Scorpios Mykonos w Grecji, Be Tulum i Besos Tulum w Meksyku, Amsterdam Dance Event (ADE) w Holandii czy legendarnym Burning Man w USA, gdzie w zeszłym roku zagrał kilka koncertów w różnych lokalizacjach.

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

Wspomnijmy te z koniecznie o  kolaboracji  Szymona z T.Etno –utalentowanym multi-instrumentalistą z Chorzowa, który posiada w swojej kolekcji ponad 300 etnicznych instrumentów z różnych zakątków świata. Razem wydali już kilka utworów oraz zagrali wspólnie m.in. na festiwalu Audioriver czy Wisłoujście.

Na scenie łączą występ hybrydowy z rzadkimi instrumentami co daje unikalny efekt.W setach Raidho można spodziewać się magicznych uniesień, hipnotyzujących brzmień połączonych z etnicznymi elementami z całego świat.

Stay tuned! Sobota o 22:00!

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

Loading...