Electronic Beats Poland
Music

Gogan z nowym winylem na Kooky Music

Tak, bardzo lubimy winyle i cieszą nas kolejne polskie produkcje na czarnych krążkach. Trawestując słynny cytat z Grammatika: “Kupujcie polskie house-płyty!”

Tego lata nasze winylowe ślady prowadzą do Wrocławia, gdzie mieszka, grywa  w klubach i produkuje GOGAN   ( Sebastian Szelagiewicz).

Gogan to twórca i szef kreatywny labelu Kooky Music. Wydaje również w innych wytwórniach: Cachai, Psicodelica czy Luzztro Records.

 

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

Kooky Music ma coraz lepszą renomę na polskim i zagranicznym rynku –  wydawane przez  tę wytwórnię utwory są często grywane w Anglii, Niemczech i innych krajach Europy oraz  promowane przez czołowe undergroundowe kanały muzyczne jak MEOKO, RECORDEEP, RAYZEH czy Houseum.

Gogan tak mówi o dwóch latach pracy nad rozwojem labelu:

” Do naszego teamu dołączył do Fedotov, potem STABY, który wprowadził dużo świeżej krwi. Zrobiliśmy kilka imprez, ściągnęliśmy do Polski nawet DJ-ów z czołówki producentów micro house i rominimal jak Mihai Pol czy Varhat. To zmotywowało nas na nowo do działania. Plany na najbliższą przyszłość to wydanie składanki z różnymi odmianami undergroundowego house’u wyłącznie od polskich producentów, m.in. od AKME, Elvira, Schrill, Fedotov, Runo i Hedonist oraz oczywiście kolejne EP-ki digitalowe i 12″.

 

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

Gogan promował “On My Way EP” podczas imprezy na Ulicy Elektryków ( efekt poniżej), a w najbliższy weekend  Kooky Music Showcase na Wyspie Tamka we Wrocławiu.

Facebook

By loading the post, you agree to Facebook’s privacy policy.
Learn more

Load post

 

Loading...