Electronic Beats Poland
Music

PEKIN (Lost Sound) z setem z sopockiego molo

Chcecie już wejść w weekendowy i wakacyjny vibe? Jako piątkowe pre-party proponujemy wam techno-set wprost ze słonecznego sopockiego molo zagrany przez DJ-a PEKINA, czyli Jacka Rudnickiego (Lost Sound).

Pekin to DJ i wielki pasjonat techno, które traktuje nie tylko jako pojęcie gatunku muzycznego, ale wręcz sposób na życie: jego celebrację, poczucie wspólnoty, źródło niespożytej energii i radości, fundamentu przyjaźni.

Jacek pochodzi z Kwidzyna, najczęściej grywa w klubie Sfinks 700, ale ma za sobą również występy festiwalowe: np. podczas polskich edycji Mayday czy Nature One. Za deckami stoi od wczesnych lat 2000, od początku zasmakował w stylistyce techno, ale zdarzało mu się grać również rasowy  progressive. Dziś jego ulubionym labelem jest Drumcode, a tzw. all-time-favourite-artist – Adam Beyer którego występy Jacek oglądał już na całym świecie – od Sonara po Awakenings.

Kolektyw Pekina pod nazwą  Lost Sound to m.in. to szereg niezliczonych, undegroundowych imprez,w tym m.in. z Brytyjczykami ze SPEKTRE.

Set na sopockim molo został  sfilmowany ( Jakub Popiół Fotografia)  w czerwcu 2020 roku o wschodzie słońca. Get the party groove on!

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

 

Loading...