Ocalmy kulturę klubową w czasach kwarantanny | Electronic Beats Poland
Feed/Music

Ocalmy kulturę klubową w czasach kwarantanny

Kluby w całej Europie stoją przed największym wyzwaniem w historii.

W ubiegłym tygodniu praktycznie całe życie nocne w wielu stolicach Europy zostało oficjalnie zamknięte, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19. Następstwem tego dziesiątki tysięcy artystów z całego świata i pracowników tego sektora aktualnie nie ma pracy i wynagrodzenia.

W samym tylko Berlinie to około 9000 pracowników, a wiele miejsc, które nadają temu miastu część jego tożsamości, stoi w obliczu ruiny.

W reakcji na zamknięcie wszystkich berlińskich i światowych klubów w okresie kwarantanny, Berlin deklaruje wsparcie i solidarność.

Najlepsze kluby w twoim domu.

Dzięki United We Stream we współpracy z ARTE Concert możesz je odwiedzić bez kolejek i selekcji.

Inicjatorzy projektu stworzyli platformę streamingową łączącą berlińskie kluby, organizatorów wydarzeń i samych artystów i umieścili całe to różnorodne spektrum muzyki elektronicznej na jednym kanale.

Do tej pory zagrały już kluby Watergate i Tresor, a wystąpili m.in. Claptone, Mathew Jonson, Monika Kruse, Delta Funktionen.

Najbliższe wydarzenia:

Streamy znajdziecie na naszym Facebooku.

Oprócz transmisji setów DJ-skich, muzyki i występów na żywo United We Stream stanie się również platformą przeznaczoną do dyskusji i prezentowania różnych materiałów związanych z naszą ukochaną tematyką, czyli kulturą klubową.

Scena w Berlinie podobnie jak ta w Warszawie i innych miastach potrzebuje całego naszego wsparcia, aby przetrwała te trudne czasy.

Za jedyne 10, 20 lub 30 euro miesięcznie możesz zostać sponsorem i otrzymać wirtualny bilet do Berlińskiego klubu. Ponadto możesz przekazywać darowizny bezpośrednio klubom i organizatorom imprez lub otrzymywać Soli-Merch (JEŚLI CHCESZ POMÓC KLIKNIJ TUTAJ)

Cały dochód ze zbiurki zostanie przekazany bezpośrednio do funduszu pomocowego, który wesprze potrzebujące kluby i organizatorów wydarzeń. W celu podziału tych funduszy komisja klubowa Berlin e.V. opracował skatalogowane kryteria i wyznaczyła niezależne jury.

Wejdź tutaj i wesprzyj klub Jasna 1!
Sprawdź jak w tych czasach radzi sobie klub 999.