NOVIKA: remix od ENVEE i powrót singla “This Time” za granicą | Electronic Beats Poland
Feed/Music

NOVIKA: remix od ENVEE i powrót singla “This Time” za granicą

 

Novika jest wciąż jedną z naczelnych postaci polskiej sceny klubowej. Bardzo cieszy, że  Kasia, która swoimi działaniami współtworzyła kulturę klubową w naszym kraju  (jako DJ-ka klubowa i dziennikarka radiowa oraz wokalistka Futra), wciąż jest niezwykle aktywna muzycznie i to na wielu płaszczyznach.

We wrześniu odbyła się premiera kolejnego singla z płyty „Bez Cukru”. Energetyczna produkcja Agima „Od Dziecka” feat. Nina jest bez wątpienia jednym z  najciekawszych utworów na ostatniej płycie.

Bardzo cieszy, że piosenka doczekała się dziś remiksu, którego autorem jest Envee (sprawdźcie też jego ostatni LP dla U Know Me Records!). Wzorem złotej ery muzyki tanecznej, jaką były bez wątpienia lata 90. – remix również posiada teledysk.

Jeśli komuś mało pozytywnych newsów od Kasi Nowickiej, to na koniec bardzo dobre wieści ze świata!

Otóż piosenka z 2012 roku –  “This Time” Lovebirds feat. Novika dostała ostatnio nowe życie. Kawałek pojawił się ostatnio w miksie słynnej brytyjskiej DJ-ki i muzycznej trendsetterki Sam Divine w listopadowej audycji Defected Radio Show.

Powrót tracka „This Time” zauważyliśmy już wcześniej: w ubiegłym roku TALA zagrała go podczas Boiler Roomu w Bejrucie – w tym secie utwór Kasi poleciał w  towarzystwie piosenek takich artystów jak X-Press 2, The Knife, Steve Mac czy Red Axes. Właśnie za takie zjawiska wszyscy kochamy kulturę undergroundową!

Włączając  „Bez Cukru”, polecamy też przypomnieć sobie właśnie EP-kę z Lovebirds.

Polecamy też występy Noviki w najbliższych tygodniach: złapiecie ją zarówno w  Warszawie, Bydgoszczy jak i Krakowie. Specjalnie gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w party „Piekarnia na Jasnej” 13.12. , gdzie wspominać będziemy vibe piekarniany i czasy kultowej Radiostacji.

O kultowej Piekarni przeczytasz więcej TUTAJ

Tekst: Artur Wojtczak