Klubowe noce w Watergate - na razie wirtualnie | Electronic Beats Poland
Feed/Music

Klubowe noce w Watergate – na razie wirtualnie

Berliński klub Watergate znów organizuje klubowe noce, tym razem odbędą się one wirtualnie!

Świętowanie i tańce pomimo zamkniętych klubów? Jak radzą sobie kultowe miejscówki z Niemiec? Dziś nasza propozycja prosto z berlińskiego Watergate!

Oczekiwanie w Berlinie na nową formę clubbingu dobiegło końca, ponieważ 10 lipca będzie to znów możliwe w Watergate. Po raz pierwszy, odkąd klub został zmuszony do zamknięcia w marcu z powodu lockdownu, kultowe miejsce wprowadza nowy typ rozrywki.

YWO (Yes, We Are Open) ) to nowa platforma internetowa, która jest wprowadzana wraz z tym pierwszym wirtualnym wydarzeniem. Przeniesie ona „noc w Watergate do domów klubowiczów”.

Watergate otworzy swoje 2 piętra plus taras oferując międzynarodowy skład DJ-ów, live acty i występy rezydentów klubu, którzy zagrają za darmo, w tym m.in.  Pan-Pot,  Adana Twins, WhoMadeWho (LIVE), Anja Schneider B2B Kristin Velvet, Biesmans (LIVE), Yulia Niko , JAMIIE i MINCO.

Goście i artyści z całego świata pojawią się w Watergate, aby doświadczyć nowej muzyki, zatańczyć z przyjaciółmi i wypić drinki.  Z platformą YWO to wszystko będzie znów możliwe – cyfrowo.

Promotorzy tak opisują „ zasady gry”:

Możesz imprezować sam, poznać nowych ludzi lub zaprosić znajomych i zorganizować prywatną imprezę dla maksymalnie pięciu osób. Prywatne spotkanie na terenie klubu umożliwi czat głosowy i wideo z przyjaciółmi i nieznajomymi.
Opcjonalnie będzie można użyć przycisku „Zadzwoń do bramkarza”. Umożliwi to klubowiczom zgłaszanie wszelkich niewłaściwych zachowań, rasizmu i dyskryminacji.

Opłata za wstęp zależy od decyzji gościa klubu. Minimalna opłata za wstęp zostanie ustalona na 1 € – pokryje ona koszty serwerów, które będą obsługiwać wydarzenie. Wszelkie większe darowizny zasilą przyszłe prowadzenie klubu i pomoc artystom.

Mamy nadzieję, że będzie to pierwsze z wielu wirtualnych wydarzeń z Watergate, które stworzą nową ścieżkę dla bezpiecznego sposobu klubowania, przynajmniej na razie, aż do zniesienia obostrzeń.

W najbliższą sobotę wypatrujcie transmisji na naszym Facebooku (dzięki wsparciu klubu Watergate oraz agencji C&C Bookings)