Berliński klimat niedzielnych imprez w Pradze Centrum | Electronic Beats Poland
Feed/Music

Berliński klimat niedzielnych imprez w Pradze Centrum

 

Lubicie tańczyć  w niedziele? Kilka lat temu paryska DJ-ka Celine zaczęła organizować słynne imprezy SUNDAE i rozkochała stolicę Francji w rave’owym zakończeniu weekendu. Tymczasem pojawia się kolejna już próba implementowania tego miłego zwyczaju w naszym kraju.

Już 19 lipca w niedzielę, startuje Electronic Lunch, czyli cykl całodziennych imprez w Pradze Centrum – nowym kulturalnym ośrodku na ulicy Szwedzkiej 2/4,który podejmuje wyzwanie zapewnienia muzyki i rozrywki warszawiakom przez całe lato, 5 dni w tygodniu.

Niedzielny “elektroniczny lunch” to wyjątkowe party, wypełnione godzinami tańca pod gołym niebem w otoczeniu dedykowanych dekoracji, zieleni i pozytywnej energii. Już od godziny 12-ej ( do 22-ej) będziecie mogli doświadczyć zalet miejskiego lata.

Podczas pierwszej edycji, oprócz sprawdzonego polskiego składu, pierwszy raz w tym sezonie Warszawę odwiedzi też niemiecka ekipa DJ-ów z Berlina:

 

Line-up

Sarah Wild | Jake The Rapper | GiZ

Z polskich składów DJ-skich, uslyszycie: Deaf Can Dance, Foxall i Raidho.

 

Podczas Electronic Lunch festiwalowicze będą mieli do dyspozycji cały kompleks miasteczka Praga Centrum, w którym znajduje się między innymi strefa gastronomiczna, liczne bary i strefy relaksu.