5 imprez jakie polecamy w nadchodzący weekend (18-12.10) | Electronic Beats Poland
Feed/Music

5 imprez jakie polecamy w nadchodzący weekend (18-12.10)

Nie wiem jak Wy, ale my bardzo czekaliśmy na weekend. Może dlatego, że to ten czas, kiedy otwieramy mapę rodzimych klubów i rozpoczynamy naszą podróż, której efektem jest cotygodniowa party 5tka.

WARSZAWA /18.10/ SMOLNA

Po fantastycznym występie na Kręgach Tanecznych podczas Fest Festival powraca Kollektiv Turmstrasse. To duet, który od lat występuje w różnych miejscach globu, a w Polsce zawsze jest przyjmowany przez fanów w szczególny sposób. Christian i Nico wśród międzynarodowej publiczności zasłynęli m.in. takimi hitami, jak „Sorry I’m Late” czy „The Last Day”, wydanymi w należącej do Solomuna w popularnej wytwórni Diynamic Records.

POZNAŃ /18.10/ SCHRON

Do Schronu z koktajlem starych polskich przebojów, house i disco zjawią się reprezentanci The Very Polish Cut Outs. Holiday 80, czyli Norbert „Bert” Borzym i Grzegorz Lipiński, którzy swoimi editami Skaldów, Krzysztofa Krawczyka czy Kombi skradli serca tancerzy wielu parkietów.

WARSZAWA /18.10/ JASNA 1

Tego dnia do stolicy zawita muzyczny pociąg Berlin – Mińsk Express, za budowę tej linii odpowiada rezydent klubu – Cyryla. Łączy ona ze sobą hedonistyczny i imprezowy Berlin z równie spontanicznym oraz żywiołowym Minskiem. Parkiety miczym stery obsadzą: Irakli, scki., Cyryl, Dima Kachan, Markich, MKO.

WROCŁAW /19.10/ CIAŁO

HAMMA i druga odsłona tego cyklu zaprezentuje we Wrocławiu Leona Lichta rezydenta jednego z najlepszych klubów w Berlinie – Sisyphos. Sama nazwa cyklu nawiązuje do Hammahalle – sali techno właśnie w tym klubie.

GDAŃSK /19.10/ PLENUM

Wraz z zamknięciem Elektryków w ekosystemie trójmiejskich wydarzeń pojawiają się „Przestrzenie”. To pionierski cykl goszczący w Plenum. Zapowiada się wyjątkowe wydarzenie multimedialne z pogranicza sztuk wizualnych, muzyki i kultury miejskiej, a to wszystko osadzone w klimacie „Miami Vice” i późnych 80’sów. Możecie spodziewać się fantastycznych wizualizacji, wystawy i aktywizacje miejskich.

Szczegóły na stronach klubów.