Electronic Beats Poland
Music

ZATAŃCZ DLA AUSTRALII W KLUBIE 999

Wszyscy jesteśmy poruszeni katastrofą ekologiczną jaka ma miejsce przez pożary w Australii.

Wymiar tej tragedii wydaje się być coraz większy i trudny do oszacowania. W takiej chwili pomoc humanitarna jest konieczna i liczy się każdy gest, każda złotówka.

Bardzo cieszy, gdy kultura klubowa po raz kolejny pokazuje swoje zaangażowane oblicze – tańczenie to przecież nie tylko rozrywka, ale reprezentowanie pewnych wartości, które zbudowały fundamenty techno i house.

Raverzy i reprezentanci sceny ( kluby, promotorzy) demonstrowali, gdy chciano zamykać Bassiani (We dance together – we fight together) , solidaryzowali się z  ofiarami przemocy po marszu równości w Białymstoku, wciąż powracają kwestie ekologicznego organizowania festiwali oraz miejsca osób niepełnosprawnych w klubach.

Warszawski klub 999 pięknie wpisał się w nurt muzycznegozaangażowania i ogłosił właśnie, że w najbliższą sobotę – 11.01. – odbędzie się specjalna impreza charytatywna „Zbieramy złotówki dla Australii”, z której dochód otrzyma organizacja WWF Australia.

Imprezę wsparły  z miejsca takie media i projekty jak Wake & Rave, Instytut, Industrial Nation i DUEL oraz oczywiście T-Mobile Electronic Beats.

Wśród już potwierdzonych DJ-ów usłyszycie m.in. : Violent, Anje Kraft, Truanta, MaLa i Private Press.

Zróbcie coś pożytecznego i zatańczcie w dobrej sprawie!

LINK DO WYDARZENIA

Loading...