Electronic Beats Poland
Music

Weikum z letnim house'owym hymnem

Tęskniąc za wibracjami lata

Tęsknicie za klubami, płynącą z muzyki energią i euforią w powietrzu? My również! I odliczamy dni do lata, nie mając pewności jak ono będzie wyglądać. Ale jedno jest pewne – muzyka nie jest odwołana!

Czas lata to trochę inna konsumpcja muzyki, trochę inne brzmienia. Wtedy szukamy dźwięków bardziej słonecznych, przenoszących nas na Ibizę czy do nadmorskich  beach barów.

WEIKUM z klubowym letnim hymnem

Bardzo cieszy, gdy najlepszej jakości muzykę taneczną dostarczają nam nasi polscy artyści. Dziś gorąco rekomendujemy nowy utwór Sebastiana Weikuma, który wczoraj miał premierę na portalu Data Transmission – “Love & Sunshine”.

WEIKUM od lat świetnie radzi sobie na naszej i światowej scenie grając w klubach takich jak Smolna czy Luzztro oraz wydając chociażby dla Glasgow Underground. Londyński label  należący do Low Steppa – Simma Black to czołowa wytwórnia house’owego undergroundu.

Yes, we remember, when house was happy

“Love & Sunshine” to klasyczny numer w stylu uplifting-house, który z pewnością zagości w case’ach DJ-skich w tym roku oraz pojawi się w miksach imprezowych tego lata. Dajcie się ponieść tym słonecznym wibracjom. Yes, Weikum remembers house. He remembers, when house was happy”.

Autor: Artur Wojtczak

 

 

By loading the content from Soundcloud, you agree to Soundcloud’s privacy policy.
Learn more

Load content

 

 

 

Loading...