Electronic Beats Poland
Music

Premiera nowych słuchawek Apple AirPods Pro

Pierwsze na rynku pojawiły się EarPods, zastąpiły je AirPods, dziś (30 października) premiera kolejnej wersji – AirPods Pro. To najnowszy model popularnej serii słuchawek Apple. Jest to jak dotąd najbardziej zaawansowana wersja, wyposażona w funkcję aktywnej redukcji szumów i charakteryzuje się lepszym dopasowaniem do ucha, co zapewnić ma użytkownikowi doskonałą izolację od świata zewnętrznego.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Nowe funkcje mają wyeliminować największe wady poprzedników (EarPods i AirPods) czyli właśnie wpływ hałasu z otoczenia. AirPods Pro będą dostępne z trzema różnymi rozmiarami silikonowych wkładek dousznych, które zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do różnych uszu. Żywotność baterii jest całkiem przyzwoita i ma wystarczyć na ok. 4,5 godzin słuchania. W komplecie otrzymamy etui ładowarkę, z wbudowaną baterią, która doda naszym słuchawkom dodatkowe 24 godziny żywotności.

Nie wiemy jeszcze jak brzmią, więc musicie sprawdzić to sami. Zła wiadomośc jest taka, że ich cena, jak to na produkty z jabłkiem przystało nie jest mała i za parę musimy zapłacić 279 €.

Loading...