Premiera “Gonna Be Fine” nowego albumu Szatta | Electronic Beats Poland
Feed/Music

Premiera “Gonna Be Fine” nowego albumu Szatta

Producent muzyczny Szatt prezentuje dziś swoje trzecie niezależne wydawnictwo.

Album “Gonna Be Fine” to kilkanaście utworów, których przesłanie pokrywa się z aktualną sytuacją. Cały materiał jest już dostępny:

“Gonna Be Fine” to album, który powstał w oparciu o połączenie elektronicznych brzmień charakterystycznych dla Szatta z jego osobistymi materiałami. Wizyty w najdalszych północnych zakątkach świata wykorzystał do utrwalenia najciekawszych dźwięków, a łączenie ich z muzyką przyniosło mu spokój i stało się jego ucieczką od przebodźcowania.

Zmienny klimat panujący na albumie jest odzwierciedleniem emocji towarzyszących wewnętrznym konfliktom. Spokojnie i przyjemnie otwierający się materiał, dosyć płynnie zmienia swój charakter. Na przemian delikatny i mocniejszy nastrój podbijają wyraziste dźwięki lub wokale, będące tu dla muzyki tłem. Jednak momentami niepokojąca mieszanka abstrakcyjnych dźwięków i odgłosów natury w finale przynosi słuchaczowi ukojenie. Tytuł albumu “Gonna Be Fine” pokrył się z prostym, ale szczególnie trafionym na ten moment przekazem.

“Gonna Be Fine” ukazał się nakładem niezależnej wrocławskiej wytwórni Dig a Pony Records. Cały album można zamówić na stronie wydawnictwa – Dig a Pony Records