Płocki producent VIDNO z nowymi wydawnictwami | Electronic Beats Poland
Feed/Music

Płocki producent VIDNO z nowymi wydawnictwami

 

W sublabelu Sound Avenue pod nazwą Crossfade  Sounds miała wczoraj miejsce premiera singla „Honest” z nadchodzącej 15.06.  nowej EP-ki płockiego producenta VIDNO.

 

„Protoplasta EP” zawiera 4 deepowe utwory: „Honest”, „Mystery” i „Performer”. Ta płyta brzmi jak powiew balearycznych wakacji, niewątpliwie zatęsknicie od razu za latem! , Płyta ma  tzw early support od: Just Her (Suara, Stil Vor Talent), Nick Muir (Bedrock), Murat (Innervisions, Afterlife) Nicolas Masseyeff (Selador , Systematic), Mitch Alexander (szef microCastle I wielu innych. Już dziś możemy zdradzić, że too nie będzie jedyne wydawnictwo w tym labelu.  Na przełomie lata i jesieni ukaże się druga EP-ka z remiksami od kilku naprawdę świetnych artystów z całego świata. Czekamy!

Jakub Sawicki jest producentem od dwóch lat – w kwietniu 2018 przeszedł z  etapu DJ-a w stronę producencką wydając „OZ” na Default Position. Duży wkład pracy i wiara w siebie sprawiają, że zaskakuje nas kolejnymi sukcesami ( m.in. nagrodą w konkursie Łowcy) i kolejnymi wydawnictwami.

 

Jeśli umknęło waszej uwadze: w końcu maja ukazała się znakomita „Hypno EP” na Suprematic Sounds, m.in. z remiksem Enigmatica.

Na koniec polecamy podcast Jakuba dla tegoż labelu, zawierający kilka niewydanych jeszcze tracków.

Autor: Artur Wojtczak

Foto: Piotr Terebiński