„Panie Proszą Panów” - trzecia edycja | Electronic Beats Poland
Feed/Music

„Panie Proszą Panów” – trzecia edycja

Już 7 marca warszawskie Kino Luna po brzegi wypełni się inspirującymi dźwiękami najlepszych polskich DJ-ek.

Zapierającą dech w piersiach INA WEST czy specjalny projekt live/hybrid TAKI i AETHY, do tego
Aksamit b2b Anja Kraft, Diana d’Rouze, Vi.

Nadchodzi trzecia edycja wydarzenia „Panie Proszą Panów” – tchnienie świeżości w połączeniu ze sprawdzonym, ale nadal oryginalnym konceptem.

Projekt Techno jest Kobietą i „Panie Proszą Panów” ujrzał światło dzienne trzy lata temu, a ideą było nieco przekorne nawiązanie do marcowego kobiecego święta i uhonorowanie kunsztu rodzimych i utalentowanych DJ-ek, i producentek, które w ostatnich latach podbiły szeroką scenę.  Spontanicznie zorganizowane czwartkowe wydarzenie, odbło się szerokim echem i zakończyło sukcesem.

Tegoroczna edycja będzie pełna niespodzianek, a każda zaproszona artystka odegra w niej swój muzyczny epizod. Tańczyć będziemy w kilku przesztrzeniach kina Luna. Główna sala po brzegi wypełni się miłością i muzyką, tak samo jak scena Instytut Dźwięku Takeover, w której czekać nieco lżejsze brzmienia. A dla tych, którzy zapragną  odetchnąć, przygotowałyśmy wyjątkową niespodziankę –  w drugiej kinowej sali wyświetlane będą…nieme filmy, w końcu jesteśmy w kinie. Imprezę zakończy „family freestyle” i możecie spodziewać się dosłownie W S Z Y S T K I E G O! Będzie b2b, będzie wokal, będzie DJ set, będzie live act, ba, będzie nawet ich połączenie – po prostu czyste pozytywne emocje.

Anja Kraft dj set Panie Proszą Panów 2019

Anja Kraft @Panie Proszą Panów 2019

Przeżyjmy to jeszcze raz! Fragment występu Anja Kraft z ubiegłorocznej imprezy w Kinie Luna. Podczas najbliższej edycji Panie Proszą Panów Anja Kraft wystąpi b2b Aksamit! Kto jest z nami, ręka w górę!Bilety na wydarzenie: https://m.biletomat.pl/…/…/panie-prosza-panow-warszawa-9152/#technojestkobieta #techno #polish #girl #warszawa #impreza

Gepostet von Techno jest Kobietą am Dienstag, 25. Februar 2020