Mix Afterlife i Innervisions w Warszawie | Electronic Beats Poland
Feed/Music

Mix Afterlife i Innervisions w Warszawie

Wszystkie karty zostały odkryte! To Colyn i Trikk wystąpią na imprezie Audioriver x Szwedzka 2/4 już 6 marca.

Colyn

Może się wydawać, że pochodzący z Izraela producent jest nowicjuszem na scenie elektronicznej, ale tworzyć zaczął 9 lat temu i od tego czasu mocno się rozwija. Przełom w jego karierze nastąpił kiedy odkrył go duet Tale of Us i zaczął regularnie grywać jego muzykę. W 2019 przyjęli go pod skrzydła swojej wytwórni Afterlife, wydając w czerwcu 2019 kawałek „Amor”.

Colyn “Amor”

Jego twórczość mocno wspierali koledzy z wytwórni tacy jak Mind Against, Fideles, Mathame, Vaal i Kevin de Vries. Również Joris Voorn, Kölsch czy Rüfüs Du Sol stali się jego fanami. O jakości tej produkcji świadczy fakt, że “Amor” znalazło się w ścieżce dżwiękowej Aftermovie Tomorrowland 2019. Drugim przebojem Colyn’a wydanym na jego EP przez Afterlife stało się „Resolve”, które zapewniło mu jeszcze większą sławę. Grali je m.in. Tale of Us, Solomun, Adriatique, Damian Lazarus, Stephan Bodzin, Artbat, Patrice Bäumel, Fideles, Konstantin Sibold, Kevin de Vries, Jennifer Cardini, Marcus Worgull, Canal Marino i wielu innych artystów.

 

 

TRIKK 

to pochodzący z Porto uznany na całym świecie DJ i producent. Na codzień rezyduje w Berlinie, a jego wytwórnią jest należaca do Dixon & Âme Innervisions. Trikk unika rozgłosu w mediach społecznościowych i skupia się raczej na muzyce. Należy do bardzo twórczych producentów i konsekwentnie wypuszcza dwa wydawnictwa rocznie, przez co stał się jednym z głównych artystów Innervisions. To podejście przynosi mu masę występów DJ-skich i stale rosnącą popularność na całym świecie. Jego sety są zawsze bardzo wyjątkową mieszanką harmonicznych i dynamicznych utworów.

Trikk “Movimento”

Poza Colyn i Trikk na Audioriver x Szwedzka 2/4 usłyszymy jeszcze Leon / PL b2b Glasse i LuLu Malina.

Link do wydarzenia