Electronic Beats Poland
Music

Londyński klub FOLD z futurystycznym projektem

Kultowy londyński klub FOLD ( który tuż przed pandemią miał swój showcase na imprezie w stołecznym 999), próbuje nowych sił na scenie startując z projektem FUTUR.SHOCK.

Co robić, gdy nie można już tak wykorzystywać przestrzeni klubowej jak dawniej? Legendarne londyńskie miejsce FOLD nie zasypia gruszek w popiele i wraca na scenę z futurystycznym przedsięwzięciem.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Futur.Shock będzie początkowo programem artystycznym online, którego celem będzie zbadanie osobistych, psychologicznych i socjologicznych konsekwencji niedawnego zbiorowego stresu i dezorientacji. Badany będzie też wpływ, jaki ma na produkcję sztuki i muzyki elektronicznej oraz cały sektor kultury i sztuki.

Poprzez internetowe tematy kuratorskie, warsztaty, kursy, mentoring peer-to-peer,  program ma na celu pomóc nam poradzić sobie z  konfrontacją z przyszłością i pomóc nam zrozumieć bardziej efektywnie i zbiorowo nasz własny współczynnik zdolności adaptacyjnych.

Celem inicjatywy jest wspieranie współpracy i edukacji, aby pogłębić  zrozumienie współczesnych multidyscyplinarnych praktyk muzycznych / artystycznych i wspierać edukację w różnych dyscyplinach, tworząc nowe zasady tworzenia w tej szybko rozwijającej się i łączącej się kulturze.

Futur.Shock będzie promować, uczyć i badać techniki nowej generacji w interdyscyplinarnych praktykach i rozszerzonych obszarach kultury klubowej, muzyki elektronicznej, techno, interaktywnego projektowania, audiowizualnych / występów na żywo i cyfrowej produkcji sztuki.

W dzisiejszym społeczeństwie techno coraz ważniejsze jest dla artystów głębsze zrozumienie narzędzi i technologii, których używają, co z kolei może doprowadzić do głębszego zrozumienia procesów tworzenia i pomóc w przesuwaniu granic produkcji i współpracy. Nasza eklektyczna mieszanka warsztatów ma na celu zbliżenie dyscyplin i stworzenie nowej multidyscyplinarnej publiczności i artystów.

https://www.facebook.com/watch/?v=294694095199030

 

 

Loading...