Klub 999 ze swoją pierwszą kompilacją | Electronic Beats Poland
Feed/Music

Klub 999 ze swoją pierwszą kompilacją

999

Bardzo lubimy inicjatywy klubu 999 i jeszcze bardziej tęsknimy za nocami pod wiatrakiem!

Dziś swoją premierę ma specjalna muzyczna kompilacja C:\999\VA\001. Powstałe z inicjatywy warszawskiego klubu 999 oraz Lost in Ether wydawnictwo, ma na celu naświetlenie sytuacji producentów muzycznych w czasach lockdownu. Na V.A. usłyszymy m.in. T A K A, Kubę Sojkę, Violenta, rezydentów klubu, a także znany z maratonu 50 godzin duet Tapefeed oraz Błażeja Malinowskiego i Michała Wolskiego. Łącznie „dziewiątki” zebrały 22 premierowe utwory.

C:\999\VA\001 podzielono na cztery stylistyczne części. Rozpoczynając od brzmień hipnotycznych, poprzez nieco mocniejszy klimat, aż na offbetowych produkcjach kończąc. Na V.A. nie mogło zabraknąć oczywiście rezydentów 999 Kuby Sojki, T A K A oraz Violent, dobrze znanych słuchaczom Błażeja Malinowskiego, Concept of Thrill, DREN, Michała Jabłońskiego, Michała Wolskiego, OTHK, Post Scriptum, We Call It Voight-Kampff, Vertical Spectrum, jak i młodych utalentowanych producentów Hatelove, Northern Rituals, Slope Unit oraz artystów spoza granic naszego kraju w składzie Conrad Van Orton, D-Knox, End Train, Flaminia, Keikari, Makornik i duet Tapefeed.

„Z założenia unikamy przypisywania wzniosłych motywów naszej działalności, ale tym razem jest trochę inaczej. Cały czas dużo mówi się o klubach, festiwalach i w naszym odczuciu trochę w tym giną artyści. To jest takie przypomnienie, że muzyka, do której tańczymy w każdy weekend, nie bierze się znikąd, a nabywanie muzyki swoich ulubionych artystów w legalny sposób to chyba najprzyjemniejsza i najprostsza forma wsparcia producentów w tym dziwnym czasie. Szczególnie podziękowania należą się również Michałowi Jabłońskiemu, którzy włożył dużo serca, aby C:\999\VA\001 mogło ujrzeć światło dzienne ” tak przedsięwzięcie podsumowuje Mateusz Skiba, który jest pomysłodawcą C:\999\VA\001 i na co dzień tworzy popularne „dziewiątki”.

Gdzie znajdziemy C:\999\VA\001?

Kompilacja od dzisiaj dostępna jest na platformie Bandcamp (www.bandcamp.com) i możecie ją kupić za kwotę 10 euro, czyli w przybliżeniu ok. 45 złotych. W ramach tego otrzymujecie 23 premierowe kawałki od polskich i zagranicznych producentów. „Śmiało możemy powiedzieć, że to jest materiał na najwyższym poziomie. To 45 złotych taka kwota, którą przeważnie wydajemy na jedno wejście do klubu w weekend, dlatego tym bardziej wszystkich zachęcamy do zakupu” dodają „dziewiątki”. Warto? Warto! Dochód uzyskany ze sprzedaży zostanie w całości przekazany artysto biorącym udział w kompilacji.

 

9:\A FATAL ERROR HAS OCCURRED

9:\QUICK FIX WILL BE APPLIED

9:\PRESS ANY KEY TO CONTINUE

C:\999\VA\001

9 Pytań: Violent

Ile można się dowiedzieć o kimś zadając mu tylko 𝟵 𝗽𝘆𝘁𝗮𝗻́? Okazuję się, że całkiem sporo. Adasia znacie bardzo dobrze z brzmień ciężkich, jeśli nie najcięższych i zamiłowania do długich, a nawet bardzo długich setów. Pewnie dlatego, tak dobrze się dogadujemy. Swój styl określa jako mroczny i okultystyczny, ale dziś chcieliśmy Wam przedstawić Adama od nieco innej strony. Violent to tak naprawdę przemiły chłopak. Oczywiście nie mogło go zabraknąć na 𝗖:𝟵𝟵𝟵𝗩𝗔𝟬𝟬𝟭 i przy okazji tego, że 𝘄 𝗻𝗶𝗲𝗱𝘇𝗶𝗲𝗹𝗲̨ 𝗺𝗮𝗺𝘆 𝘄𝘆𝗰𝘇𝗲𝗸𝗶𝘄𝗮𝗻𝗮̨ 𝗽𝗿𝗲𝗺𝗶𝗲𝗿𝗲̨ naszej składanki spytaliśmy Adama o 9, tym razem nieco mniej muzycznych kwestii.PS: Tak jak możecie się domyślać, track który słyszycie w trakcie filmu pochodzi z nadcodzącej kompilacji i jest autorstwa Adama.

Gepostet von 999 am Samstag, 23. Mai 2020