Electronic Beats Poland
Music

Klub 999 ze swoją pierwszą kompilacją

999

Bardzo lubimy inicjatywy klubu 999 i jeszcze bardziej tęsknimy za nocami pod wiatrakiem!

Dziś swoją premierę ma specjalna muzyczna kompilacja C:\999\VA\001. Powstałe z inicjatywy warszawskiego klubu 999 oraz Lost in Ether wydawnictwo, ma na celu naświetlenie sytuacji producentów muzycznych w czasach lockdownu. Na V.A. usłyszymy m.in. T A K A, Kubę Sojkę, Violenta, rezydentów klubu, a także znany z maratonu 50 godzin duet Tapefeed oraz Błażeja Malinowskiego i Michała Wolskiego. Łącznie „dziewiątki” zebrały 22 premierowe utwory.

C:\999\VA\001 podzielono na cztery stylistyczne części. Rozpoczynając od brzmień hipnotycznych, poprzez nieco mocniejszy klimat, aż na offbetowych produkcjach kończąc. Na V.A. nie mogło zabraknąć oczywiście rezydentów 999 Kuby Sojki, T A K A oraz Violent, dobrze znanych słuchaczom Błażeja Malinowskiego, Concept of Thrill, DREN, Michała Jabłońskiego, Michała Wolskiego, OTHK, Post Scriptum, We Call It Voight-Kampff, Vertical Spectrum, jak i młodych utalentowanych producentów Hatelove, Northern Rituals, Slope Unit oraz artystów spoza granic naszego kraju w składzie Conrad Van Orton, D-Knox, End Train, Flaminia, Keikari, Makornik i duet Tapefeed.

„Z założenia unikamy przypisywania wzniosłych motywów naszej działalności, ale tym razem jest trochę inaczej. Cały czas dużo mówi się o klubach, festiwalach i w naszym odczuciu trochę w tym giną artyści. To jest takie przypomnienie, że muzyka, do której tańczymy w każdy weekend, nie bierze się znikąd, a nabywanie muzyki swoich ulubionych artystów w legalny sposób to chyba najprzyjemniejsza i najprostsza forma wsparcia producentów w tym dziwnym czasie. Szczególnie podziękowania należą się również Michałowi Jabłońskiemu, którzy włożył dużo serca, aby C:\999\VA\001 mogło ujrzeć światło dzienne ” tak przedsięwzięcie podsumowuje Mateusz Skiba, który jest pomysłodawcą C:\999\VA\001 i na co dzień tworzy popularne „dziewiątki”.

Gdzie znajdziemy C:\999\VA\001?

Kompilacja od dzisiaj dostępna jest na platformie Bandcamp (www.bandcamp.com) i możecie ją kupić za kwotę 10 euro, czyli w przybliżeniu ok. 45 złotych. W ramach tego otrzymujecie 23 premierowe kawałki od polskich i zagranicznych producentów. „Śmiało możemy powiedzieć, że to jest materiał na najwyższym poziomie. To 45 złotych taka kwota, którą przeważnie wydajemy na jedno wejście do klubu w weekend, dlatego tym bardziej wszystkich zachęcamy do zakupu” dodają „dziewiątki”. Warto? Warto! Dochód uzyskany ze sprzedaży zostanie w całości przekazany artysto biorącym udział w kompilacji.

 

9:\A FATAL ERROR HAS OCCURRED

9:\QUICK FIX WILL BE APPLIED

9:\PRESS ANY KEY TO CONTINUE

C:\999\VA\001

Facebook

By loading the post, you agree to Facebook’s privacy policy.
Learn more

Load post

Loading...