Electronic Beats Poland
Music

Hurts powraca z nową muzyką

Hurts prezentują nowy singiel – “Voices”

To żywy i przejmujący utwór, poruszający niezwykle aktualne w czasach izolacji tematy problemów psychicznych. Jak mówi sam zespół, “Voices” to piosenka o wewnętrznym konflikcie i odosobnieniu, oraz o walce podejmowanej z osobistym kryzysem. Singiel dostępny jest już na Spotify, Tidal, Apple Music, YouTube oraz wszystkich innych platformach streamingowych.

Hurts to zespół o silnym znaczeniu dla brytyjskiej oraz globalnej sceny nowoczesnego popu.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Utwór z osobistego kryzysu

“Voices” to pierwszy singiel Hurts, wydany od czasu premiery ich ostatniego studyjnego albumu. Utwór został napisany w czasie osobistego kryzysu, z którym mierzył się wokalista zespołu, Theo Hutchcraft. Jak opowiada artysta: ”Voices” to piosenka o izolacji, desperacji i manii. Ale także o odwadze, niezłomności i sile umysłu. Napisałem ją podczas mojego małego, osobistego kryzysu, a prezentujemy ją światu w dobie całkowicie realnego i globalnego kryzysu. Mam nadzieję, że przyniesie w tych czasach nadzieję każdemu, kto zmaga się z własnymi demonami”.

Poruszanie niewygodnych tematów

Hurts w “Voices”  potwierdzają swoją niezaprzeczalną zdolność do podejmowania nieprzewidywalnych, często mało wygodnych tematów w sferze muzyki popularnej. W pełnym rozpaczy “Voices” zespół opowiada o ciężkim stanie psychicznym, ale daje też motywację do podjęcia wewnętrznej walki. Mocny przekaz utworu pokrywa się z równie mocnym syntezatorowym brzmieniem, nietuzinkowym dla struktury popowego przeboju. 

Przesuwanie granic w muzyce

Ich potrzeba ciągłego poszukiwania i przesuwania granic, doceniana do tej pory przez ich słuchaczy jest w “Voices” mocno wyczuwalna. Zawiązany w Manchesterze zespół Hurts znany jest fanom z eksplorowania różnorodnych, współczesnych popowych brzmień. Duet, w skład którego wchodzą Theo Hutchcraft i Adam Anderson, obecny na scenie już ponad dekadę odniósł globalny sukces, zdobywając liczne nagrody oraz sprzedając miliony egzemplarzy płyt. 

 

 

Loading...