Gwyneth Paltrow będzie okradać ludzi przy pomocy programu na Netflixie | Electronic Beats Poland
Feed/Music

Gwyneth Paltrow będzie okradać ludzi przy pomocy programu na Netflixie

Goop to jeden z najgorszych sklepów, jakie istnieją w internecie. Sprzedają bzdurne zabawki, które są reklamowane przez kłamliwe akcje promocyjne. W Goopie kupicie wibratory za 15 tysięcy dolarów, kupicie “magiczne” kamienie, które wyleczą was z raka czy dopochwowe jajka, które mają za kilkaset dolarów was wyleczyć… z czegoś. Nie wiemy.

Koniec końców Goop to projekt Gwyneth Paltrow, która wykorzystując swój status celebrytki wciska ludziom rzeczy, które są nic niewarte za grubą kasę.

Niestety teraz aktorka dostanie kolejną platformę, aby sprzedawać również szkodliwe (tak wynika z badań przeprowadzonych w zeszłym roku przez niezależnych lekarzy) rónież produkty. Tą platformą niestety będzie Netflix, który zoaferował Goopowi megafon w formie programu, który będzie podtrzymywał mity stworzone przez Goop, aby sprzedawać swoje bzdurne produkty.

Oczywiście my jesteśmy tylko małą stroną, która nie może wiele z tym zrobić. Jednak im więcej osób będzie miało świadomość, że przez wykorzystywanie kłamliwych akcji marketingowych Gwyneth Paltrow tak naprawdę okrada swoich klientów tym lepiej.

I miejmy nadzieję, że Netflix zrezygnuje z tak idiotycznego pomysłu jak dawanie aktorce platformy do dalszego wykorzystywania nieświadomych ludzi.