Electronic Beats Poland
Music

Festiwal Undercity za nami, trzecia edycja 2020 ogłoszona!

Druga edycja Undercity odbyła się w ostatnią sobotę (2 listopada) w warszawskiej hali COS Torwar. Na 4 scenach wystąpiło ponad 30 artystów. W tym roku mogliśmy celebrować to święto muzyki elektronicznej nieprzerwanie, aż 14 godzin i to w nowej rozszerzonej formule. Poza dodatkową sceną, odmienioną oprawą wizualną, na wydarzeniu pojawiły się największe nazwiska muzyki techno i house, jak i mniej znani DJe. 

Na wspomnianych 4 różnorodnych gatunkowo scenach zagrali m.in. FJAAK, Kölsch, Pete Tong, Claptone, Joris Voorn, John Digweed czy Oscar Mulero. Rodzimych artystów reprezentowali Catz n’ Dogz, Beskres by Kamp, Błażej Malinowski.

Nowym odkryciem była scena District, która swoją kameralnością przypominała klub, a scenografia nawiązywała do Cyberpunkowej ulicy. O świetne taneczne granie zadbali tam rezydenci popularnych berlińskich klubów m.in. Leon Licht, Kotelett & Zadak czy Niklaus Katzorke.

Bardzo duże zainteresowanie imprezą oraz sama frekwencja pokazuje, jak miejski festiwal tego formatu doskonale wypełnia jesienną lukę, dlatego organizatorzy nie zwalniają tempa i ogłaszają trzecią edycję festiwalu. W 2020 roku na Torwarze będziemy mogli bawić się dwa dni – 30 i 31 października.

Tekst: Redakcja

Fot. Zuzanna Sosnowska

 

Loading...