DJ BONE, PEGGY GOU, DUBFIRE, KiNK POMOGĄ BEZDOMNYM PODCZAS ADE | Electronic Beats Poland
Feed/Music

DJ BONE, PEGGY GOU, DUBFIRE, KiNK POMOGĄ BEZDOMNYM PODCZAS ADE

DJ Bone  (i jego fundacja Homeless Homies) właśnie ogłosił specjalną imprezę charytatywną  podczas tegorocznego Amsterdam Dance Event.

18.10.2019 w amsterdamskim Shelter w szczytnym celu pomocy bezdomnym wystąpią m.in.

Peggy Gou, Dubfire, KiNK, Deetron, Spencer Parker, Ben Sims i inni.

Działania prospołeczne były dla DJ-a Bone (przypominam, że Bone wystąpił w Polsce podczas tegorocznego Instytut Festivalu) zawsze priorytetowe – zajmował się nimi w Detroit, gdzie dorastał i pracował.

 „Pewnego dnia zamiast dawać drobne, zacząłem pytać napotykane biedne osoby proszące o datki, czego naprawdę potrzebują”

Ta zmiana podejścia była dla artysty katalizatorem zmian i inspiracji do pomagania jeszcze więcej. Zaczął zbierać pieniądze, kupować posiłki dla głodnych, gromadzić fundusze na zakup protez dla biednych inwalidów. W 2002 roku Bone poznał Ahnne (który jest teraz jego żoną). Ona  podzielała  tę samą pasję pomagania potrzebującym.

I to Ahnne miała szerszą wizję pomagania i założenia specjalnej fundacji. Wtedy zdecydowali też, że wszelkie dochody z labelu Subject Detroit (winyle, gadżety, CD) będą dotowały właśnie dobroczynną fundację Homeless Homies. W maju 2019 odbyła się też charytatywna impreza w Detroit, na której zagrali Derrick May, Funster, Josh Wink and Seth Troxler.

Na imprezie podczas ADE swój udział zapowiedzieli:

Ben Sims
Deetron

DJ Bone
Dubfire
Funster
Jordan GCZ
KiNK
Peggy Gou
Sandrien
Spencer Parker