5 utworów Olivera Huntemanna, które warto znać | Electronic Beats Poland
Feed/Music

5 utworów Olivera Huntemanna, które warto znać

Oliver Huntemann jest określany mianem “klasyka” elektroniki.

Pochodzi z Hanoveru, a na stałe rezyduje w Hamburgu. Jego korzenie muzyczne sięgają wczesnego techno, a oficjalnie zadebiutował ponad dwie dekady temu. Jego droga producencka wiodła przez electro i rave, aż do techno. Kunszt i styl producencki Oliviera szybko przyniosły mu niezliczoną liczbę wielbicieli i szansę na wyjątkową współpracę z Dubfire. W 2008 roku para wydała niesamowite „Dios”, a następnie pierwsze części ich serii „Elements”.

Od 2014 roku Huntemann prowadzi Ideal Senso i związany jest z wieloma sub wytwórniami. Na swoim koncie wydawniczym ma 5 albumów, ponad 20 singli, 18 remixów i kilka ważnych kooperacji jak ze wspomnianym już Dubfire, czy Stephanem Bodzinem.

Pomimo upływu czasu, energia płynąca z jego produkcji i występów pozostaje wciąż na tym samym poziomie.

Już w piątek 13.03 Oliver Huntemann będzie pierwszym gościem This.is, czyli nowego cyklu imprez twórców this.place i Roof Party.

Impreza odbędzie się w Krakowskim Forum Wydarzeń i jak zapowiadają organizatorzy, każdy event będzie hołdem dla twórczości zaproszonego artysty oraz prawdziwą ucztą dla jego fanów. Imprezom będzie towarzyszyło świetne nagłośnienie i oprawa wizualna.

Oto pięć tracków Huntemanna, które naszym zdaniem warto poznać lub odświeżyć przed nadchodzącą imprezą:

Oliver Huntemann & Dubfire “Dios”
Oliver Huntemann “Hope”
Oliver Huntemann & Dubfire “Elements Series III”

 

Chemical Brothers “Do It Again” Oliver Huntemann Remix

 

Depeche Mode – Everything Counts (Oliver Huntemann & Stephan Bodzin remix)
LINK DO WYDARZENIA
BILETY