5 imprez jakie polecamy w nadchodzący weekend (15-17.11) | Electronic Beats Poland
Feed/Music

5 imprez jakie polecamy w nadchodzący weekend (15-17.11)

Po 4 dniowym tygodniu pracy należy nam się chwila resetu. Zimy za oknem brak, więc wieczorny spacer do klubu nie powinien stanowić większego problemu. My czym prędzej przebieramy w klubowych kąskach, żeby polecić Wam coś ciekawego do potupania/posłuchania w nadchodzący weekend.

1. WARSZAWA /15.11/ Klub SPATiF

Beats Friendly, czyli jeden z najpopularniejszych i najliczniejszych klubowych kolektywów znów jednoczy siły i zaprasza na wspólny lot!
Za deckami dziś: Mr. Lex, Rawski, Harper i Bartek Winczewski, a wokalnie wieczór poprowadzi NOVIKA!

2. POZNAŃ /15.11/ TAMA

Dziś w Tamie siódma odsłona cyklu WIR, z mocnym składem, który otwiera Recondite, czyli Lorenz Brunner jeden z najbardziej wyrazistych producentów i live performerów na scenie. Jego muzyka zawiera w sobie cechy ambientu, deep house, acid i techno. Towarzyszą mu rezydent klubu Kevin de Vries oraz gościnnie Leon/PL.

3. KRAKÓW /15.11/ SZPITALNA 1

Dziś w Krakowie Solar zagra swój pierwszy, premierowy koncert promujący najnowszą płytę “Pokój Zero”. Każdy z koncertów dopełni specjalna oprawa wizualna oraz występ gościa specjalnego.
Trasa Zero jest akustyczną, kameralną trasą koncertową, na którą składa się jedynie kilka polskich miast BILETY.

4. WARSZAWA /16.11/ SMOLNA

w sobotę w warszawskim klubie Smolna ponownie zagości Brodinski. Francuski artysta może być znany fanom elektroniki m.in. z współpraca z Gesaffelsteinem, Theophillus London i Kanye Westem, a jego debiutancki krążek “Brava” został świetnie przyjęty. Francuz zagra w towarzystwie lokalnych, polskich DJ-ów.

5. WROCŁAW /16.11/ CIAŁO

Natalia Zamilska to artystka kompletna i zaskakująca. Na swoim koncie ma masę kolaboracji artystycznych, w tym współpracę z Electronic Beats, przy projekcie “POWROTY” , a ponadto sporo zagranicznych występów. ZAMILSKA powraca promując swoje najnowsze wydawnictwo ‘Uncovered’.