5 imprez jakie polecamy w nadchodzący weekend (11-13.10) | Electronic Beats Poland
Feed/Music

5 imprez jakie polecamy w nadchodzący weekend (11-13.10)

Czas leci nieubłaganie i zbliża się ta pora roku, w którym zaczynają padać niezręczne pytania o plany sylwestrowe, a na ulicach pojawiają się emu (nie strusie). Na nasze szczęście jakby to powiedziała Arya Stark – “not today”. Dziś nas to nie interesuje, za to z pewnością ciekawi Was co zrobić, żeby szara jesienna rzeczywistość nabrała trochę koloru. Mamy rozwiązanie – uderzyć w parkiet na jednej z imprez w nadchodzący weekend.

POZNAŃ /11.10/ PROJEKT LAB

Headlinerem tej piątkowej imprezy jest REKA, wieloletnia rezydentka kultowego klubu Tresor, a także artystka wytwórni BITE, należącej do Phase Fatale.

WARSZAWA /11.10/ MIŁOŚĆ

W piatek wystąpi tu Janus Rasmussen, połowa znanego duetu Kiasmos. To element jego jesiennej polskiej trasy. Artyście towarzyszyć będzie producent Aparde, również reprezentant należącej do Christiana Loefflera wytwórni Ki Records.

WARSZAWA /12.10/ SMOLNA

W ten sobotni wieczór do naszego zimnego kraju zawita dwójka południowców prosto z Hiszpanii. Svreca to młodziutki dj z Madrytu, który jest specjalistą od mieszania wysublimowanej elektroniki z abstrakcyjnym techno. Towarzysz mu Adriana Lopez serwująca najlepszy kolumbijski techno export. Line-up uzupełnia Błażej Malinowski, Last Robots i Skullfellaz.

WARSZAWA /12.10/ JASNA 1

Intencją cyklu o nazwie „Radio Tel Aviv” jest przybliżanie klubowych brzmień Białego Miasta, miasta, które nigdy nie zasypia i które jest kuźnią niezwykle utalentowanych ludzi. Gośćmi tego wieczoru są Deep’a & Biri i Alex Levin.
Na scenie barowej towarszyą im Pitti Schmitti i Holiday 80.

WROCŁAW /12.10/ CIAŁO

“Nie o takie techno tańczłem” z nowym muzycznym projektem chłopaków z KAMP! – Beskres (dj set). Inspiracją tego projektu djskiego, w skład którego wchodzą Michał Słodowy oraz Radek Krzyżanowski są zamiłowania do mocniejszych gatunków muzycznych, które w połączeniu z koncertową wrażliwością dają oryginalny mix muzyczny określany przez nich jako Romantic Techno. Tego wieczoru zagra jeszcze Gogan i Miód.