Koncert Gorillaz w 360 stopniach! | Electronic Beats Poland
Feed/Music

Koncert Gorillaz w 360 stopniach!

Gorillaz przyzwyczaili nas już do obecności w dwóch światach – wirtualnym i realnym. Nie inaczej będzie dziś wieczorem kiedy zespół pozwoli nam stać się częścią ich występu w Kolonii, poprzez wyjątkowy, imersyjny live stream z tego wydarzenia.

 

OGLĄDAJ STREAM Z KOLONII 

 

Całość koncertu będziecie mogli zobaczyć już o 21:30 i poczuć się przez chwilę jakbyście byli razem z zespołem na scenie.

Jesteśmy przekonani, że nawet dla tych, którzy widzieli Gorillaz na żywo, możliwość przeniesienia się jeszcze raz do świata zespołu będzie czymś wartym kliknięcia.

 

GORILLAZ NA ŻYWO, NA DUŻYM EKRANIE

 

Mamy też dla Was coś specjalnego. Dziś o godzinie 20:00 zapraszamy do warszawskiego klubu ISKRA Pole Mokotowskie. Poza wielkim ekranem, na którym wyświetlimy stream koncertu, czeka na Was sporo innych atrakcji. O dobry start imprezy zadba Daniel Drumz, a po streamie zapraszamy na koncert zespołu Kroki.

Wszystkie aktualności śledźcie TUTAJ

 

OGLĄDAJ BEZ LIMITU

 

A dodatkowo, jeśli jesteście klientami T-Mobile, będziecie mogli zobaczyć całość na waszych telefonach bez wykorzystywania waszego internetu dzięki nowej ofercie Unlimited Video.