Electronic Beats Poland
Music

Koncert Gorillaz w 360 stopniach!

Gorillaz przyzwyczaili nas już do obecności w dwóch światach – wirtualnym i realnym. Nie inaczej będzie dziś wieczorem kiedy zespół pozwoli nam stać się częścią ich występu w Kolonii, poprzez wyjątkowy, imersyjny live stream z tego wydarzenia.

 

OGLĄDAJ STREAM Z KOLONII 

 

Całość koncertu będziecie mogli zobaczyć już o 21:30 i poczuć się przez chwilę jakbyście byli razem z zespołem na scenie.

Jesteśmy przekonani, że nawet dla tych, którzy widzieli Gorillaz na żywo, możliwość przeniesienia się jeszcze raz do świata zespołu będzie czymś wartym kliknięcia.

https://www.youtube.com/watch?v=5gahuORlmzY

 

GORILLAZ NA ŻYWO, NA DUŻYM EKRANIE

 

Mamy też dla Was coś specjalnego. Dziś o godzinie 20:00 zapraszamy do warszawskiego klubu ISKRA Pole Mokotowskie. Poza wielkim ekranem, na którym wyświetlimy stream koncertu, czeka na Was sporo innych atrakcji. O dobry start imprezy zadba Daniel Drumz, a po streamie zapraszamy na koncert zespołu Kroki.

Wszystkie aktualności śledźcie TUTAJ

 

OGLĄDAJ BEZ LIMITU

 

A dodatkowo, jeśli jesteście klientami T-Mobile, będziecie mogli zobaczyć całość na waszych telefonach bez wykorzystywania waszego internetu dzięki nowej ofercie Unlimited Video.

 

Loading...