Electronic Beats Poland
Music

Zobacz scenę T-Mobile Electronic Beats na Up To Date w swoim domu

Odliczanie do tegorocznego Up To Date powoli zbliża się do końca. To wydarzenie, które na przestrzeni ostatnich 7 lat zmieniło się z niewielkiej lokalnej imprezy, w festiwal przyciągający twórców gatunku z całego świata. Większość z Was ma już pewnie bilety i nerwowo wyczekuje drugiego weekendu września, podczas którego białostocki Stadion Miejski (i nie tylko!) wypełnią wyjątkowe i różnorodne brzmienia – od hip-hopu, przez techno, aż po ambient.

W tym roku, nawet jeśli nie dacie rady pojawić się w Białymstoku, mamy dla was świetną informację. Tak, jak na każdym dotychczasowym festiwalu, na którym mogliście nas spotkać, przygotujemy dla was streamingi na żywo z naszej sceny festiwalowej.

Przez dwa dni festiwalu będziecie mogli na waszych ekranach zobaczyć i posłuchać pięciu wyjątkowych artystów. Dlatego zapiszcie w kalendarzach kiedy warto nas obserwować i posłuchajcie jak brzmi tegoroczny Up to Date.

Jeśli ze wszystkich ekranów, najbardziej lubisz ten w smartfonie, to pamiętaj, że streaming video wcale NIE musi zjadać Twojego pakietu danych!

PIĄTEK 08.09.2017
00:00 Lapalux
01:00 UZ

SOBOTA 09.09.2017
21:00 Da Vosk Docta
22:00 Hewra
23:00 OSTR

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

Loading...