Electronic Beats Poland
Culture

Zmarł Anthony Bourdain

Miał 61 lat.

Jeden z najpopularniejszych celebrity chefów na świecie zmarł wczoraj w nocy we Francji. Pracował tam nad kolejnym odcinkiem swojego programu “Parts Unknown”

Śmierć kucharza potwierdziło CNN, dla którego Bourdain tworzył wcześniej wspomniany program.

Ciało 61-latka znalazł jego bliski przyjaciel Eric Ripert dzisiaj rano. Bourdain popełnił samobójstwo poprzez powieszenie się w swoim pokoju hotelowym.

Wydarzyło się to zaledwie dwa dni po tym jak znana modowa designerka Kate Spade powiesiła się w swoim mieszkaniu na Manhatanie.

Przez lata Bourdain był uznawany za jednego z najbardziej wpływowych kucharzy świata. 11 sezon jego “Parts Unknown” miał premierę w zeszłym miesiącu. W 2013 roku mistrz zdobył nagrodę Peabody. Przez lata współpracował z największymi stacjami telewizyjnymi na świecie, tworząc szereg wyjątkowych programów, które zmieniły życie wielu.

Jego miłość do przygód, poznawania nowych ludzi, dobrego jedzenia i napitku, jak i miłość do opowiadania wyjątkowych historii z całego świata, pokazywała jak wyjątkowym był człowiekiem. Jego talent nigdy nie przestawał nas zachwycać. Nasze myśli i modlitwy są w tej chwili z jego córką i rodziną.

Anthony osierocił swoją 11-letnią córkę.

Niech spoczywa w pokoju.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

W dzisiejszych czasach zapominamy jak istotne jest dbanie o zdrowie psychiczne. Jeśli ktokolwiek z naszych czytelników walczy z depresją i myślami samobójczymi niech nie boi się szukać pomocy.

Numery telefonów udzielających pomocy dla dorosłych i dzieci to:

116 123 – dla dorosłych

116 111 – dla dzieci i młodzieży

 

Loading...