Electronic Beats Poland
Music

Zdobądź bilety na występy Gorillaz w Polsce

Wiemy, że wszyscy czekaliście na tę informację i cieszymy się, że w końcu możemy ujawnić wam kiedy i w jaki sposób będziecie mogli zdobyć bilety na nadchodzące cztery występy Gorillaz przygotowane we współpracy z T-Mobile Electronic Beats.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube’s privacy policy.
Learn more

Load video

T-Mobile Electronic Beats presents “Humanz” live:

June 14 – Warszawa, Polska – Nowy Teatr
June 16 – Budapeszt, Węgry – Várkert Bazár
June 18 – Katowice, Polska – MCK
June 20 – Kolonia, Niemcy– Palladium

Ta ostatnia data będzie też pierwszym w historii występem zespołu, który każdy z nas będzie mógł zobaczyć online w technice 360 stopni.  Electronic Beats przygotuje wyjątkowy stream ostatniego z serii showcase’ów promujących “HUMANZ” . Na występ w Kolonii bilety będzie mógł wygrać każdy fan animowanego zespołu biorąc udział w loterii na www.electronicbeats.net

Na polskie występy Gorillaz bilety będą dostępne od godziny 12:00, w poniedziałek 15 maja wyłącznie na stronie www.electronicbeats.net/pl/gorillaz. Tego dnia tylko użytkownicy T-Mobile będą mogli zdobyć bilety. Wszyscy fani z T-Mobile będą musieli wysłać darmowego smsa o treści Gorillaz na numer 80557. W odpowiedzi otrzymają kod uprawniający do otrzymania maksymalnie dwóch biletów – aby je nabyć będą musieli pokryć TYLKO I WYŁĄCZNIE opłatę transakcyjną, która wynosi 1,23 zł brutto od każdego biletu.

Wszystkie bilety będą imienne i nie będzie możliwości zmiany nazwiska widniejącego na wejściówce!

 

Szczegółowe regulaminy dystrybucji biletów oraz samych wydarzeń znajdziecie pod poniższymi linkami:

REGULAMIN SPRZEDAŻY

 

REGULAMIN AKCJI

 

REGULAMIN WYDARZENIA – WARSZAWA

REGULAMIN WYDARZENIA – KATOWICE

Loading...