Electronic Beats Poland
News

Zdjęcia do drugiego sezonu "Atlanty" ruszą w tym roku

A jednak!

Wydawało się, że w związku z bardzo napiętym grafikiem Donalda Glovera na kolejny sezon “Atlanty” będziemy musieli czekać. I to bardzo długo. I chociaż nadal nie możemy być pewni kiedy “Atlanta” wróci do telewizji Brian Tyree Henry (czyli Paper Boi) w rozmowie z EW potwierdził,że zdjęcia do kolejnego sezonu mają ruszyć we wrześniu tego roku.

Henry na razie nie ujawnił nic ponad to ponieważ jak sam stwierdził nie wie jakie są plany odnośnie drugiego sezonu jednego z największych telewizyjnych odkryć ostatnich lat. I jak sam stwierdził przy pierwszej serii też pozostawał w pełnym nieświadomości losów bohaterów “Atlanty”

“Nie mamy pojęcia co się wydarzy, ale to czyni wszystko bardziej ekscytujące. To była najlepsza część tworzenia serialu: pojawiałeś się i patrzyłeś jak to się rozwinie, co się wydarzy z tymi postaciami akurat tego dnia na planie. Dlatego nie mam też pojęcia co nas może spotkać w kolejnej serii”

Jeśli zdjęcia faktycznie ruszą jeszcze w tym roku możemy mieć nadzieję, że drugi sezon trafi do nas w pierwsze połowie 2018. Co nie jest takim złym terminem. Spodziewaliśmy się, że Glover, który gra Lando w solowym filmie o Hanie Solo, Simbę w remake’u “Króla Lwa” a do tego tworzy animowany serial o Deadpoolu, nie znajdzie dla Atlanty czasu przez kolejne 12 miesięcy.

Loading...