Electronic Beats Poland
News

ZAPROJEKTUJ Z NAMI PRZYSZŁOŚĆ TELEKOM ELECTRONIC BEATS

Jeśli czytasz naszą stronę i interesujesz się przedsiębiorczością, czekamy na ciebie.

Złóż wniosek o udział w przygotowanym przez nas, czterotygodniowym intensywnym programie innowacji marketingowych z Do School w Berlinie.

 

Telekom Electronic Beats połączył siły ze szkołą DO i stworzył czterotygodniowy program marketingowy w Berlinie pod tytułem “The Smart Connection Challenge”. Zaprosimy 20 utalentowanych młodych osób z całego świata, aby pomogły nam wyobrazić sobie i rozwinąć w kreatywny sposób podejście do nawiązywania wartościowych kontaktów poprzez muzykę i lifestyle.

Jeśli czytasz naszą stronę i interesujesz się przedsiębiorczością, czekamy na ciebie. Wybierzemy 20 osób. Zwycięzcy otrzymają pełne stypendium, zakwaterowanie i transport na czas trwania programu.

Ponadto program daje szansę poczuć proces kreacji od idei aż do wdrożenia pomysłu w życiu. Efektem akcji będzie przygotowanie najlepszych pomysłów i nadzorowanie ich przez Telekom Electronic Beats w Europie.

Brzmi ciekawie? Ostateczny termin zgłoszeń dla osób ubiegających się o wizę to 1 kwietnia. Jeśli wiza nie jest ci potrzebna, masz dwa tygodnie więcej. Program rozpocznie się 18 czerwca.

Złóż wniosek tutaj!

Loading...