Electronic Beats Poland
News

Występy Gorillaz w Polsce: WAŻNE informacje

Występy Gorillaz w Warszawie i w Katowicach są już coraz bliżej. Dobra zabawa jest gwarantowana, ale chcemy też żeby wszystko przbiegło sprawnie i bezpiecznie. Z tego powodu wprowadziliśmy kilka reguł, do których wszyscy musimy się bezwzględnie zastosować. O szczegółach przeczytacie poniżej.

Wszyscy uczestnicy wydarzenia T-Mobile Electronic Beats realizowanego wspólnie z Gorillaz w Warszawie, 14 czerwca 2017 oraz w Katowicach, 18 czerwca 2017, proszeni są o dostosowanie się do zwiększonych środków bezpieczeństwa.

Ze względów bezpieczeństwa konieczny jest zakaz wnoszenia większych toreb oraz plecaków (rozmiar maksymalny zbliżony do kartki formatu A4). Dodatkowo, wszyscy uczestnicy proszeni są o niezabieranie ze sobą niepotrzebnych przedmiotów.

Procedury te mają na celu zabezpieczenie wszystkich uczestników wydarzenia oraz usprawnienie procesu kontroli bezpieczeństwa przed wejściem.

UWAGA: Osoby, które będą posiadały większe torby lub plecaki, nie zostaną wpuszczone na teren wydarzeń.

Celem uniknięcia jakichkolwiek zagrożeń rozszerzone środki bezpieczeństwa są absolutnie konieczne i dotyczą wszystkich uczestników wydarzenia, w tym artystów i obsługi technicznej.
Wszyscy uczestnicy proszeni są o zachowanie szczególnej czujności. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości i potencjalnie groźnych sytuacji prosimy o natychmiastowy kontakt z obsługą lub/oraz z policją.

Dodatkowo prosimy też o przygotowanie QR kodu z biletu w widocznym miejscu i formie (czarno-biały kwadratowy kod graficzny).

Loading...