Electronic Beats Poland
Culture

Wrocław drukiem stoi

Chociaż może się wydawać, że Festiwal Druku to niezbyt ciekawy temat to nic bardziej mylnego. Wrocławski Nacisk to nie kolejne EXPO, w którym panowie z brzuszkiem chcą pochwalić się najnowszymi technikami drukowania billboardów dla reklamodawców, a raczej wyjątkowi twórcy, którzy wiedzą jak łączyć artyzm z tożsamością marki.

Druga odsłona Nacisk Festiwalu odbędzie się pod wspólnym hasłem: branding. W weekend 6 i 8 października we Wrocławiu spotkają się eksperci różnych branż, aby pogadać czym jest i jak tworzyć branding dla firm.

Oprócz poważnych rozmów i dyskusji z zaproszonymi mentorami, specjalistami poligraficznymi, rzemieślnikami i licznymi twórcami, którzy przekazywać będą najnowszą wiedzę z zakresu identyfikacji wizualnej, znaków graficznych, tożsamości marki, projektowania i biznesu będzie też okazja dla tych, którzy druk postrzegają głównie jako sztukę. W trakcie Festiwalu będziecie mogli wziąć udział w targach z udziałem ilustratorów, grafików i wydawnictw, których pracę będą wystawione na sprzedaż.

My oczywiście jak to my nie możemy się też doczekać after-party, które będzie miało miejsce w sobotę na Ruskiej 46, na której usłyszymy m.in. Szatta (live), Facheroie i Wants.

Więcej o festiwalu i dokładną rozpiskę godzinową wydarzeń towarzyszących znajdziecie TUTAJ – na stronie festiwalu.

Loading...