Deutsche Telekom - erleben was verbindet
Electronic Beats Poland
Culture

Wrocław drukiem stoi

Chociaż może się wydawać, że Festiwal Druku to niezbyt ciekawy temat to nic bardziej mylnego. Wrocławski Nacisk to nie kolejne EXPO, w którym panowie z brzuszkiem chcą pochwalić się najnowszymi technikami drukowania billboardów dla reklamodawców, a raczej wyjątkowi twórcy, którzy wiedzą jak łączyć artyzm z tożsamością marki.

Druga odsłona Nacisk Festiwalu odbędzie się pod wspólnym hasłem: branding. W weekend 6 i 8 października we Wrocławiu spotkają się eksperci różnych branż, aby pogadać czym jest i jak tworzyć branding dla firm.

Oprócz poważnych rozmów i dyskusji z zaproszonymi mentorami, specjalistami poligraficznymi, rzemieślnikami i licznymi twórcami, którzy przekazywać będą najnowszą wiedzę z zakresu identyfikacji wizualnej, znaków graficznych, tożsamości marki, projektowania i biznesu będzie też okazja dla tych, którzy druk postrzegają głównie jako sztukę. W trakcie Festiwalu będziecie mogli wziąć udział w targach z udziałem ilustratorów, grafików i wydawnictw, których pracę będą wystawione na sprzedaż.

My oczywiście jak to my nie możemy się też doczekać after-party, które będzie miało miejsce w sobotę na Ruskiej 46, na której usłyszymy m.in. Szatta (live), Facheroie i Wants.

Więcej o festiwalu i dokładną rozpiskę godzinową wydarzeń towarzyszących znajdziecie TUTAJ – na stronie festiwalu.

Loading...