Electronic Beats Poland
Tech

Wiemy jakich morderców zobaczymy w drugim sezonie "Mindhuntera"

Gdy “Mindhunter” zadebiutował 13 października zeszłego roku musimy przyznać, że z miejsca czuliśmy, że czeka nas coś wyjątkowego. A oczekiwanie na drugi  sezon doprowadza nas do szewskiej pasji, zwłaszcza że mało informacji trafia do fanów od twórców projektu. Teraz jednak strona thehashtagshow.com dowiedziała się z kim agenci FBI mają przeprowadzać wywiady w drugim sezonie serialu.

Oprócz wcześniej poznanych m.in. Dennisa Radera “Mindhunter” skupi się na historii morderstw dzieci z Atlanty. Między latami 1979-81 w Atlancie zostało zamordowanych 28 dzieci.

Aktualnie trwa casting w poszukiwaniu członków rodzin zmarłych dzieci.

Na ekranie zobaczymy aktora wcielającego się w Wayne’a Williamsa – człowieka odpowiedzialnego za zabójstwo dwóch mężczyzn, ale który był podejrzewany o mordowanie również wcześniej wspomnianych dzieci ponieważ w momencie gdy trafił za kratki morderstwa ustały.

Chyba najgorętszym niusem jaki potwierdzili  dziennikarze amerykańskiej strony jest fakt, że będziemy mogli zobaczyć w drugim sezonie Charles Mansowa. Bardzo prawdopodobny jest też występy Davida Berkowitza – czyli Syna Sama.

Kolejne “gwiazdy” ekranu to:

Elmer Wayne Henley – morderca 28 nastoletnich chłopców, których porywał i gwałcił i ostatecznie zabijał. Miał 17 lat gdy został skazany.

William Pierce Jr. – zamordował conajmniej 9 osób. Przyznał się do trzech i trafił na całe życie do więzienia.

William Henry Hance – amerykański żołnierz, który był podejrzany o zabójstwo 7 kobiet, ale trafił do więzienia za trzy udowodnione morderstwa.

Paul Bateson – człowiek, który sterroryzował społeczność LGBTQ z Nowym Jorku pod koniec lat 80.

Loading...